خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

۲۰ تن از مفقودی‌های ساختمان فروریخته فلوریدا، اسرائیلی هستند

منابع عبری زبان به نقل از وزارت خارجه اسرائیل گزارش دادند که ۲۰ تن از مفقودی‌های حادثه فروریختن مجتمع مسکونی در فلوریدای آمریکا، «تابعیت اسرائیلی» دارند

منابع خبری آمریکایی خبر دادند که ساعت ۶ صبح روز پنجشنبه به وقت گرینویچ به دلایلی نامعلوم یک مجتمع مسکونی در ایالت فلوریدای آمریکا فرو ریخته است که در پی این حادثه، ده‌ها تن مفقود شده‌اند.

وزارت خارجه این رژیم اعلام کرده است که ۲۰ تن از افرادی که در ریزش این مجمتع مفقود شده‌اند، «تابعیت اسرائیلی» دارند.

در ادامه این گزارش آمده است که «ماور الباز» سرکنسول تل‌آویو در میامی در گفتگو با شبکه عبر‌ی‌زبان «کان» در خصوص مفقودشدگان گفته است: «روشن است که آن‌ها مقیم آمریکا بوده‌اند و برخی از خانواده‌هایشان در انتظار اخبار بدی هستند».

طبق این گزارش، «چارلز برکت» شهردار شهر «سرفساید» در این خصوص بیان کرده است که بخشی از ساختمان ساعت ۲ صبح به وقت محلی به دلایلی نامعلوم فرو ریخت.

وی اضافه کرد: «تصور آن واقعا دشوار است». آی۲۴ همچنین به نقل از شاهدان عینی خبر داد که پس از فرو ریختن ساختمان غبار بزرگی به شکل توده ابر به آسمان برخاست و علت همچنان نامعلوم است.

این گزارش در حالی منتشر شده است که برخی منابع عبری‌زبان از جمله روزنامه «یدیعوت آحارانوت»، امروز، گزارش دادند که ۳۴ تن از مفقودشدگان یهودی هستند.

بر اساس گزارش منابع آمریکایی، در پی این حادثه، ۵۵ واحد آپارتمانی تخریب شده است.

طبق گزارش‌ها، گرچه ده‌ها نفر از ساختمان تخلیه شده‌اند؛ اما همچنان بین ۵۱ تا ۹۹ نفر سرنوشت مشخصی ندارند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه