ارسال به دیگران پرینت

رییس جمهور: انقلابی بودن یعنی از یاد نبردن اهداف مهم

رییس جمهور تاکید کرد که هدف های اصلی که برای انقلاب ، نظام و ایران بود را نباید برای انتخابات فدا کنیم .

رییس جمهور تاکید کرد که هدف های اصلی که برای انقلاب ، نظام و ایران بود را نباید برای انتخابات فدا کنیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در جلسه هیات دولت گفت :انقلابی بودن یعنی از یاد نبردن اهداف مهم. هدف های اصلی را که برای انقلاب و نظام و ایران بود، نباید برای انتخابات فدا کنیم.

وی با اشاره به نتایج انتخابات ریاست جمهوری اخیر یادآور شد : من همان صبح شنبه تلفنی به آقای رئیسی تبریک گفتم و به دیدارش رفتم. امروز هم با آقای رئیسی رئیس جمهور منتخب جلسه دوم خود را داریم و این جلسات را ادامه می دهیم.

رییس جمهور تاکید کرد :ما باید در انتخابات فضا را باز بگذاریم و مردم را به آغوش بکشیم، طرد مردم که هنر نیست.

وی افزود:اینکه غصه می خوریم چرا مشارکت ۴۸ درصد شده و مثلا ۵۸ درصد نشده برای این است که صندوق و رای مردم مهم است و تاثیر دارد.اگر حضور مردم کمرنگ شد باید بنشینیم و دلایل آن را مشخص کنیم تا دیگر این اتفاق نیفتد. البته نباید دلایل من درآوردی بتراشیم.

روحانی خاطرنشان کرد: عده ای هی می گویند که نگاهتان فقط به برجام بوده. نمی دانم این برجام چه نیشی به اینها زده که نمی توانند تحملش کنند. اگر فقزط نگاهمان به برجام بود پس این همه صادرات و واردات و این همه سازندگی چگونه در این سه سال و نیم جنگ اقتصادی صورت گرفت؟

وی اضافه کرد: هیچ راهی برای مبارزه با فساد جز شفافیت وجود ندارد. کار عظیم مبارزه با فساد با ایجاد شفافیت در این دولت صورت گرفته و اگر کسی ادعایی در این زمینه دارد بیاید و بگوید ببینیم می تواند ادعا کند یا نه.

روحانی تاکید کرد: خوشحال شدم که دیدم که رئیس جمهور منتخب گفته که در دولت بعدی به دنبال شایسته سالاری هستیم و به دنبال حزب و جناح نیستیم. خب بسیار خوب الحمدلله از مرداد مردم خواهند دید که دولتی معرفی خواهد شد که فقط از یک جناح خاص نیست. این بسیار خوب است و ما هم استقبال می کنیم.

این خبر تکمیل می شود .

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه