خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

بیت کوین به زیر 30 هزار دلار سقوط کرد

در معاملات امروز بازار جهانی ارز‌های مجازی، شاهد سقوط سنگین رمزارز‌ها بودیم به گونه‌ای که علی رغم آنکه ظهر امروز قیمت بیت کوین ۴.۶ درصد نسبت به ۲۴ ساعت قبل از آن کاهش یافته بود و به حدود ۳۱ هزار و ۶۰۰ یا ۷۰۰ دلار رسیده بود، اما طی چند ساعت گذشته هم حدود ۱۸۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و هم‌اکنون حدود ۲۹ هزار و ۸۲۰ دلار در حال معامله است. این قیمت نسبت به هفته پیش ۲۵ درصد کاهش داشته است.

در حالی که ظهر امروز بیت کوین حدود 31 هزار و 600 یا 700 دلار در حال معامله بود، اما حالا به زیر 30 هزار دلار سقوط کرده است. به گزارش کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی، شاهد سقوط سنگین رمزارزها بودیم به گونه‌ای که علی رغم آنکه ظهر امروز قیمت بیت کوین 4.6 درصد نسبت به 24 ساعت قبل از آن کاهش یافته بود و به حدود 31 هزار و 600 یا 700 دلار رسیده بود، اما طی چند ساعت گذشته هم حدود 1800 دلار از ارزش خود را از دست داد و هم‌اکنون حدود 29 هزار و 820 دلار در حال معامله است. این قیمت نسبت به هفته پیش 25 درصد کاهش داشته است.

اتریوم هم 1782 دلار در حال معامله است. ریپل نیز 56 سنت، و دوج کوین 17 سنت در حال خرید و فروش شدن هستند که هر کدام از این ارزها بین 16 تا 21 درصد نسبت به 24 ساعت پیش همین‌ موقع سقوط کرده‌اند.

به طور کلی در 24 ساعت گذشته ارزش کل بازار ارزهای مجازی هم 9 درصد کاهش یافته و به 1220 میلیارد دلار رسیده است. گفته می‌شود، اقدامات چین در ممنوع کردن استخراج رمزارزها و تراکنش‌های مربوط به آنها و الزام بانک‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه خدمات پرداخت از جمله بانک ساخت و ساز و کشاورزی در کنار شرکت علی پی به مقابله با تراکنش‌های مربوط به ارزهای مجازی از جمله مهم‌ترین دلایل سقوط این بازار بوده است.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه