خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

پخش سریال می‌خواهم زنده بمانم؛ متوقف شد | داستان فیلم واقعی نیست

با اعتراض نیروی انتظامی به سریال می‌خواهم زنده بمانم، پخش این سریال به مدت چند روز متوقف و بعد از رایزنی‌ها دوباره اجازه پخش کرد.

«این داستان واقعی نیست». جمله‌ای که بعد از 17 قسمت در ابتدای سریال «‌می‌خواهم زنده بمانم» روبروی دیدگان مخاطب نقش بست.

به نظر می‌رسد این تصمیمی است که عوامل فیلم بعد از حاشیه‌هایی که برای این سریال ایجاد شد گرفته‌اند.

داستان از این قرار بود که ناجا نگاه این سریال به نیروی انتظامی در دهه 60 را نمی‌پسندید و در بیانه‌ای به این نارضایتی اشاره کرد و نوشت:« از آنجایی که در سکانس هایی از این سریال خانگی به پیشینه یک سازمان انقلابی و پیشکسوتانی که سالیان متمادی در خط مقدم صیانت و پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلابی تلاش نموده و با نادیده انگاری ایثارگری هایشان در این سریال، به جایگاه و کارنامه درخشانشان توهین نیز شده است که وقایع تحریف شده در این سریال موجبات نگرانی و تکدر خاطر تعداد زیادی از بینندگان عزیز را فراهم آورده است؛ لذا ، ادامه روند پخش این سریال در دست بررسی و رسیدگی است.»

با اعتراض نیروی انتظامی، پخش این سریال به مدت چند روز متوقف و بعد از رایزنی‌ها دوباره اجازه پخش کرد.

روابط عمومی فیلیمو نیز در واکنش به متوقف شدن پخش سریال «می‌خواهم زنده بمانم» بیانه‌ای صادر کرد و نوشت:

«با درخواست معاونت اجتماعی نیروی محترم انتظامی، پخش سریال «می خواهم زنده بمانم» تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و تیم تولید و ساترا در حال رایزنی برای رفع ابهامات و گفتگو درخصوص نقطه نظرات ایشان است.

از مسئولان محترم درخواست می‌شود با سعه صدر و آرامش به نظاره سریال بنشینند؛ تا سرنوشت شخصیت‌های منفی سریال بر اساس روند منطقی درام به سرانجام برسد و سازندگان جرأت و جسارت پرداختن به اتفاقات مهم و افراد نیک و بد روزگار را در کسوت های مختلف داشته باشند.»

حالا به نظر می‌رسد با پخش مجدد این سریال ،  اشاره به واقعی نبودن داستان فیلم می‌خواهم زنده بمانم، در راستای همین توافقات است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است :« تماس های نادر، هما را مصمم می کند تا با آن چه از آن می ترسیده رو به رو شود. شیوا در مسیر تازه ای که در غیابِ کاوه با مفتاح آغاز کرده با گرفتاریِ تازه ای مواجه می شود. تلاش هایِ امیر شایگان برای یافتنِ نادر سرمد به نتیجه می رسد اما...

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه