ارسال به دیگران پرینت

تصاویر لاکچری و جالبی که رونالدو برای تولد پسر بزرگش منتشر کرد

کریستیانو رونالدو جونیور، پسر بزرگ کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغال حال حاضر باشگاه یوونتوس یازده ساله شد و رونالدو برای تولد او عکس های بامزه ای را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و یک پیام تبریک تولد برای او نوشت.

 کریستیانو رونالدو جونیور، پسر بزرگ کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغال حال حاضر باشگاه یوونتوس یازده ساله شد و رونالدو برای تولد او عکس های بامزه ای را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و یک پیام تبریک تولد برای او نوشت.

به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو با انتشار عکس های مختلفی از پسر بزرگش که اکنون یازده ساله شده است، تولد او را تبریک گفت. رونالدو در پیام اینستاگرامی خود نوشت:"تبریک می گویم عشق من. پدر به تو افتخار می کند. 11 سال لبخند و خوشحالی. امیدوارم همیشه برای آرزوهایت بجنگی. تو را خیلی دوست دارم." بدین ترتیب رونالدو تولد 11 سالگی پسر بزرگ خود جونیور را تبریک گفت و عکس هایی هم از پسرش در جا های مختلف منتشر کرد که جلب توجه می کنند.

در یکی از این تصاویر پسر بزرگ رونالدو در کنار یکی از خودرو های ویژه پدرش ایستاده است و به نظر می رسد که جونیور هم در منزل کریستیانو رونالدو یک زندگی لاکچری را تجربه می کند. از سویی در یکی دیگر از تصاویر در حال انجام یک تفریح ویژه است و به نظر می رسد که دارد پرواز می کند!

پسر رونالدو همچنین در این تصاویر ساعت گران‌قیمتی بر دست بسته است که این نکته هم جلب توجه می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه