ارسال به دیگران پرینت

وعده های جنجالی قاضی‌زاده هاشمی:

مشکل سربازی حل میشود | کنکور حذف خواهد شد

قاضی زاده هاشمی گفت: مسئله سربازی را حل خواهیم کرد و با گفت و گو با نیروهای محترم مسلح برای حرفه ای کردن سربازی اقدام خواهیم کرد.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی نیز در ادامه دومین مناظره انتخاباتی درباره اظهارات سایر نامزدها گفت: 

من پیروزی تیم ملی فوتبال و والیبال را تبریک می گویم، شیطنتی در زمینه میزبانی شد که وزارت خارجه و ورزش باید بهتر ورود می کردند. ما در دولت سلام اجازه این اقدامات خارجی درباره کشور را نخواهیم داد.

جوانان ما امروز بهترین دوران زندگی خود را پشت موانعی می گذرانند، پنج سال به خاطر کنکور در اتاقی زندانی است، مسئله سربازی، تحصیل طولانی و گرفتن مدارک متعدد بدون کسب مهارت کافی از جمله مشکلات است. من یک جراح سر و گردن هستم و وقتی به وقتی که در دوران تحصیل سپری کردم نگاه می کنم می بینم بخشی از آن اضافه بوده است. در حوزه مهاجرت نخبگان هم در دولت اخیر غوغا شده است.

حال جوانان ۲۵ تا ۳۰ ساله ما خوب نیست، نرخ بیکاری، حقوق، مسئله مسکن و... را دارند و برخی هم در دوراهی جان و نان هستند چون دولت سیاست مشخص برای حمایت از جوانان نداشت. نقش آفرینان دولت سلام جوانان هستند که کارگشا هستند و حتما سامانه ای را برای حذف کنکور پیش خواهیم برد.

مسئله سربازی را حل خواهیم کرد و با گفت و گو با نیروهای محترم مسلح برای حرفه ای کردن سربازی اقدام خواهیم کرد. همچنین مشاغل متناسب با هر منطقه و شهر را ایجاد خواهیم کرد و صندوق اعتبار خانواده را برای هر زوج جوان تشکیل خواهیم داد.

 

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • هموطن ارسالی در

    سربازی اجباری باید برداشته شود در دین اجباری نیس لا کراه فی الدین چیزی اجبار نباید باشد تنها راه حل افزایش حقوق و ماندن در نظام در صورت دلخواه مثال اونایی که نمیرن مالیات پرداخت کنند اونایی که میرن حقوق بالای پنج میلیون دریافتی داشته باشند

  • مهدی ارسالی در

    تنها کاندیدای لایق ریاست جمهوری...

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه