ارسال به دیگران پرینت

ابوترابی :

وعده ها و شعارهای انتخاباتی کشور را دچار تنش می کند

عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب، وعده‌ها را آفت انتخابات خوانده و از نامزدها خواست مسابقه شعار و وعده دادن را متوقف کنند.

ابوالفضل ابوترابی  در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نامزدهای انتخاباتی نباید وعده های غیرقابل تحقق بدهند، گفت: یکی از مسائلی که موجب می شود انتظارات مردم بالا برود و مسئولان را دروغگو خطاب کنند، دادن وعده های غیرقابل تحقق در فضای انتخابات است.

نماینده مردم نجف آباد در تشریح آفت های وعده های انتخاباتی گفت: عدم تحقق وعده های انتخاباتی موجب سلب اعتماد مردم می شود. وعده ها در میدان رقابت انتخابات به حالت کورس و مسابقه رسیده که هر نامزدی که وعده ای می دهد، نامزد بعدی سعی می کند وعده بزرگتری بدهد تا آرای مردم را جلب کند.

وی تأکید کرد: این امر موجب شده انتظارات افکار عمومی به شدت افزایش یابد. وعده ها تبدیل به مسابقه ای برای کسب رأی شده، نامزدها به جای اینکه برنامه های خود را ارائه کنند، شعار می دهند.

ابوترابی با بیان اینکه وعده ها و شعارهای انتخاباتی باید جای خود را به ارائه برنامه از سوی نامزدها بدهد، گفت: این وعده ها کشور را دچار تنش می کند. نامزد ها مسابقه شعار و وعده دادن را متوقف کنند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه