ارسال به دیگران پرینت

چرا حرف و حدیث ستاد رئیسی تمامی ندارد| کدام نماینده خودش را به ستاد رئیسی چسباند؟

چرا حرف و حدیث ستاد رئیسی تمامی ندارد. کدام نماینده خودش را به ستاد رئیسی چسباند؟ اعلام برائت ستاد رئیسی از یک نماینده مجلس جالب است.

سخنگوی ستادهای مردمی سید ابراهیم رییسی گفت: با وجود تکذیب‌های چندین باره در مورد افراد مسئول در ستادهای مردمی حامی ابراهیم رئیسی متاسفانه فعالیت‌های غیر اخلاقی در فضای انتخابات علیه ایشان همچنان ادامه دارد.

مهدی دوستی سخنگوی ستادهای مردمی سید ابراهیم رییسی، اظهار کرد: حفظ احترام به جناب آقای تقی پور ایشان هیچگونه سمتی در ستاد های مردمی حامی آیت الله رئیسی ندارند.

وی گفت: لازم به ذکر است دیدگاه‌ها و رویکردهای سید ابراهیم رئیسی در مورد فضای مجازی پیشتر در برنامه‌ها و سخنرانی‌های ایشان بیان شده و در ادامه فرصت تبلیغات انتخاباتی نیز به استحضار مردم شریف ایران خواهد رسید.

وی افزود: متاسفانه برخی برای رسیدن به اهداف خود در تلاش هستند با هر روش غیر اخلاقی ای دو قطبی‌های حبابی و ساختگی ایجاد کنند تا بلکه بتوانند از پاسخگویی در مورد وضع موجود شانه خالی کنند.

دوستی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین فرازهای برنامه ایشان که عنوان شد این است: فضای مجازی ابزار نظارت ملت بر دولت و دولتمردان و نه برعکس.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه