ارسال به دیگران پرینت

تقویم آموزشی دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

دانشگاه تربیت مدرس تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ این دانشگاه را اعلام کرد.

بر اساس تقویم پیشنهادی اعلام شده دانشگاه تربیت مدرس، زمان اخذ برنامه‌های درسی و تاریخ امتحانات از گروه‌های آموزشی و ثبت اطلاعات کامل دروس در سامانه گلستان از یکم تا ۲۰ تیرماه در نیمسال اول و یکم تا ۲۰ آذر ماه در نیمسال دوم اعلام شده است.

همچنین، انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس، از شش تا ۱۰ شهریور در نیمسال اول و ۱۱ تا ۱۵ دی ماه در نیمسال دوم انجام خواهد شد.

زمان شروع کلاس‌های این دانشگاه نیز از ۲۷ شهریور ماه در نیمسال اول و ۱۶ بهمن‌ماه در نیمسال دوم خواهد بود. پایان کلاس‌های نیمسال اول نیز ۱۶ دی ماه سال جاری و پایان کلاس‌های نیمسال دوم ۱۹ خرداد ماه سال آتی خواهد بود. 

دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: زمان حذف و تعویض دروس برای نیمسال اول در تاریخ‌های ۱۱ و ۱۲ مهر ماه و برای نیمسال دوم در تاریخ‌های ۱ و ۲ اسفند ماه خواهد بود.

دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس می‌توانند در بازه زمانی ۴ تا ۱۶ دی ماه در نیمسال اول و ۷ تا ۱۹ خرداد در نیمسال دوم، ارزشیابی دروس خود را انجام دهند.

زمان برگزاری امتحانات دروس مدرسی و دروس تخصصی دانشجویان نیز به ترتیب ۱۸ تا ۲۳ دی ماه و ۲۵ دی تا ۷ بهمن‌ماه در نیمسال اول  خواهد بود. 

برای نیمسال دوم نیز، زمان برگزاری دروس مدرسی و دروس متخصصی در تاریخ‌های ۲۱ تا ۲۶ خرداد و ۲۸ خرداد تا ٩ تیر ماه انجام می‌شود.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه