ارسال به دیگران پرینت

انتخابات ریاست جمهوری | از خبرگزاری فارس شکایت شد

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: از خبرگزاری فارس به دلیل افشای اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری قبل از اعلام رسمی شکایت شد.

جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور در رادیو انتخابات گفت: بعد از اعلام اسامی ۷ نفر تائید صلاحیت شده در انتخابات ریاست جمهوری توسط خبرگزاری فارس، از این خبرگزاری شکایت کردیم و مسئولان این خبرگزاری باید بگویند این اطلاعات را از کجا آورده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات کشور اظهار کرد: هنوز وزارت کشور اسامی تائید صلاحیت شده‌ها را نداشت و شورای نگهبان هم اسامی را به ما اعلام نکرده بود، اما خبرگزاری فارس این اسامی را منتشر کرد.

عرف درباره دلیل حساسیت این موضوع تصریح کرد: علت حساسیت این است که در مرحله نهایی حساسیت بالاتر است و باید اقدامات لازم را انجام دهیم. باید ساز و کار حقوقی و قانونی لازم برای این نوع مسائل در نظر گرفته شود تا شاهد این اتفاقات نباشیم.

رئیس ستاد انتخابات کشور بیان کرد: این اعلان‌ها می‌تواند تنش زا باشد و جزو خط قرمز‌های ما است و با آنها برخورد می‌شود.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • میم ارسالی در

    اقای عرف شما کلا حواست نیس
    خب اگه فارس نیوز اسامی رو منتشر نمیکرد شورای نگهبان از کجا می فهمید چه لیستی رو بفرسته به وزارت کشور؟؟؟؟

  • آزادی ارسالی در

    کار خوبی است باید پیگیری و اعمال مجازات هم شود یا این کار را نکند کشور باید از مجاری قانونی بگذرد حتی اگر خبرگزاری مثل فارس باشد تا بداند که قانون حاکم است نه خط و خطوط سیاسی در مسیر خوب بودن دلیل بر ایجاد هرج و مرج و بی قانونی نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه