ارسال به دیگران پرینت

تیم ملی بالاتر از همه رنگ‌ها

تیم ملی در شرایطی مرحله پایانی اردوی آماده سازی خود را در کیش دنبال می‌کند که رابطه بین بازیکنان در این اردو به اتفاق مثبت و پررنگی تبدیل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، شرایطی که تیم ملی تا پیش از چهار بازی پایانی خود در مرحله انتخابی دنبال کرده، باعث شده تا اکنون همه در انتظار یک اتفاق ویژه در بحرین باشند. شاگردان دراگان اسکوچیچ چاره‌ای جز برتری مقابل رقبای خود برای دستیابی به سهمیه حضور در مرحله بعدی انتخابی جام جهانی ندارند و این انتظار می‌رود تا بازیکنان ملی‌پوش با توجه به نمایشی که در تیم‌های باشگاهی خود طی مدت اخیر به جا گذاشته‌اند، بتوانند از این مرحله عبور کنند.

 

یکی از نکات پررنگ و قابل توجه که امیدواری را برای صعود افزایش داده، رابطه گرم و صمیمی بازیکنان در اردوی تیم ملی با یکدیگر است. بازیکنانی که فارغ از رنگ‌های باشگاهی و کری‌هایی که داشته‌اند، اینبار با حضور در اردوی تیم ملی و درک مناسب شرایط برای دستیابی به سهمیه صعود، یکدلی و تلاش برای موفقیت را دنبال می‌کنند.

این فریم جذابی است که عکاس اعزامی ورزش سه به کیش از اردوی ملی‌پوشان ثبت کرده است. مجید حسینی، مدافع اسبق استقلال و لژیونر چند سال اخیر فوتبال ایران در لیگ ترکیه دو ستاره پرسپولیس را در آغوش گرفته و آماده یک تمرین شاداب می‌شوند تا با آمادگی مطلوب در نهایت راهی منامه شوند و یک هدف بزرگ را به سرانجام برسانند.

 

ستاره‌هایی که چشم همه اکنون به ساق‌های آنهاست و باید امیدوار بود اتفاقات گذشته را پایان دهند و در این مسیر ایران را به هدف و صعود برسانند.

 

منبع: ورزش3
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه