ارسال به دیگران پرینت

همتی:

امروز بهترین زمان برای حل همزمان دو پرونده تحریم و FATF است

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: آمده‌ام با صدای بلند از مخالفان بپرسم چه زمانی بهتر از امروز برای حل همزمان دو پرونده تحریم و FATF است.

عبدالناصر همتی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: آمده‌ام با صدای بلند از مخالفان بپرسم چه زمانی بهتر از امروز برای حل همزمان دو پرونده تحریم و FATF است؟

وی افزود: کارنامه‌ دو سال و نیم من تغییر سیاست‌های بانک مرکزی و پیشتازی در خنثی‌سازی تحریم بوده است.

همتی اظهار داشت: برخلاف کاسبان سیاسی - اقتصادی تحریم، من آبرویم را گذاشتم تا در بدترین شرایط، روند حرکتی بانک مرکزی را اصلاح و از فروپاشی اقتصاد جلوگیری کنم.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مصطفی ارسالی در

    آقای همتی، شما چطور جرات کردید کاندید ریاست جمهوری در ایران شوید؟ شما باعث تمام گرانی و تورم و اقتصاد نابسامان در کشور هستید، سیاست چند نرخی کردن ارز دلار در کشور در دوره ریاست شما در بانک مرکزی اتفاق افتاده و هنوز دلار گران و کشورمان وابسته به این ارز هستش که باعث تورم و گرانی و نزول بیشتر پول ایران شده و شما بعنوان رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تخصص و ایده تان در رفع حل چنین مشکلات عاجز و بیکفایت بوده و شکست خوردید، همچنین شما صلاحیت کاندیداتوری پست ریاست جمهوری را ندارید، بنابراین من به شما رای نخواهم داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه