خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

فراخوان تیم‌های فناور برای ارائه ایده در حوزه سلامت دیجیتال سالمندان

فرخوانی برای پذیرش تیم‌های فناور در حوزه سلامت دیجیتال سالمندان منتشر شد.

از سوی یکی از شتابدهنده های حوزه سلامت مرکز نوآوری وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری فراخوانی برای جذب و پذیرش تیم‌های فناور با رویکرد سلامت دیجیتال برای سالمندان خود را منتشر کرد.

اینترنت اشیا و سلامت هوشمند، نظارت بر تغذیه و فعالیت بدنی، ابزارهای پوشیدنی هوشمند، پایش علائم حیاتی و سلامت از راه دور، پایش علائم حیاتی و سلامت از راه دور، توان‌بخشی شناختی، پیشگیری از بیماری‌ها، تشخیص زودهنگام بیماری‌ها، مراقبت شخصی‌سازی‌شده برای این مرکز نوآوری از محورهای این رویداد به شمار می رود.

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۷ خردادماه ۱۴۰۰ با مراجعه به وبسایت sabainotec.ir برای ثبت‌نام اقدام و با ثبت اطلاعات تیم و توصیف کسب‌وکار در این رویداد شرکت کنند.

تیم‌های علاقه‌مند پس از ثبت نام مورد ارزیابی اولیه قرار گرفته و طرح‌های دریافتی توسط کمیته ارزیابی مرکز نوآوری صبا، مورد ارزیابی و تیم‌های برتر برای ارائه در روز پایانی رویداد معرفی خواهند شد. برای تیم‌های برگزیده، در مراحل ارزیابی امکان استفاده از جلسات توانمندسازی، طراحی و تدوین طرح کسب و کار و ارائه بهتر در نظر گرفته شده است.

تیم‌های برگزیده مرحله ارزیابی اولیه پس دوره توانمندسازی در برابر هیئت داوران مرکز نوآوری قرار گرفته و ایده و کسب‌وکار خود را در مدت ۱۵ دقیقه ارائه کرده و ارزیابی نهایی و انتخاب تیم­ها برای حمایت (شتاب­دهی و سرمایه‌گذاری) انجام خواهد شد.

زمان برگزاری این رویداد اول تیرماه است.

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه