ارسال به دیگران پرینت

کنایه یک اصولگرا به سعید جلیلی: با توهم نمی‌شود مملکت را گرداند

سیاستمدار اصولگرا با اشاره به لیست منتشر شده احراز صلاحیت‌ شورای نگهبان به بررسی شرایط پیش رو در انتخابات پرداخت .

احمد کریمی اصفهانی کنشگر سیاسی اصولگرا، درباره لیست منتشر شده احراز صلاحیت‌های شورای نگهبان و رابطه آن با احتمال کاهش مشارکت اظهار داشت: مهم این است که ما بتوانیم حضور پررنگ خودمان را در انتخابات داشته باشیم و مردم به این دقت کنند که نظام ما به اندازه کافی دشمن دارد و هرچه حضور آنها کمتر باشد و کمتر در انتخابات مشارکت کنند، به همان نسبت دشمن جسورتر و بی‌حیاتر می‌شود؛ لذا باید حضور در انتخابات را به عنوان یک حرکت ملی ببینیم.

وی افزود: ممکن است افراد هر کدام با سلیقه‌ای وارد انتخابات شوند اما اصل بر این است که مردم حضور پیدا کنند. اگر به این موضوع توجه کنید که دشمنان از دشمنی خود نمی‌گذرند و برای اینکه بتوانیم پای میز مذاکره و مصالحه در جهان یک برگ برنده داشته باشیم باید حضور پررنگ مردم را داشته باشیم.

این سیاستمدار اصولگرا درباره اجماع جریان‌های اصولگرا روی کاندیداهای مثل رضایی و جلیلی که سابقه‌ای طولانی در این جریان دارند در مقابل رئیسی، گفت: نیروی ارزشی و کسی که از السابقون السابقون است، اگر بداند نسبت به او کسی ارجح‌ و بهتر می‌تواند کشور و نظام را اداره کند، طبیعی است که باید به نفع طرف مقابل کنار برود.

وی درباره اینکه آیا جلیلی و رضایی به نفع رئیسی کنار می‌روند، تاکید کرد:‌ بستگی دارد که چقدر ارزشی و منصف باشند. در اسلام این اصل وجود دارد که اگر کسی بهتر از دیگری بود باید آن سمت را به طرف مقابل بدهد؛ این بستگی به این دارد که این افراد چه مقدار می‌توانند به این موضوع دقت کنند.

کریمی اصفهانی در پاسخ به اینکه جلیلی تیم خودش را دولت در سایه می‌داند و می‌گوید که برای اداره کشور برنامه دارد، آیا این نامزدها می‌پذیرند که در دولت آقای رئیسی حضور داشته باشند و برنامه‌های خود را ارائه دهند، گفت: خیلی‌ها با توهم زندگی می‌کنند و با توهم نمی‌شود مملکت را گرداند؛ واقعیت چیز دیگری است و برخی در توهمات خودشان زندگی می‌کنند.

این کنشگر اصولگرا گفت: هر چقدر ما به آرامش فضای جامعه کمک کنیم، بهترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم و بهترین خدمت به اسلام، نظام و انقلاب است. کاندیداها به جای اینکه با هم مقابله کنند باید برنامه اعلام کنند؛ با برنامه می‌شود آرامش را ایجاد کرد و به کشور و جامعه التهاب وارد نکرد.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  انصاف اینه که همه کناربرن بقیه هم که شناخته شده نیستن خوب انصاف ببریدش برمسند

 • جعفر ارسالی در

  سعید جلیلی در مقابل منش وشخصیت شماوهمسانان شمابسیار والا وانسان است .من ایشان رااز نزدیک دیده ام وبسیار عالم وعامل است.انچه باعث نابودی است ایستادن مقابل حقیقت است.اقای جلیلی در نوجوانی حزینه انقلاب راپرداخت کرده ولی شماها

 • علی ارسالی در

  خدایا ببین مملکت به چه روزی افتاده سعید جلیلی میخواد رئیس جمهورش بشود !!!صد درجه بیشتر از قحطالرجال

 • م. طارمی ارسالی در

  دیگر کاندید. برای رای دادن نداریم. آقای رییسی. مگر تحریم نیستند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه