ارسال به دیگران پرینت

محسن رضایی: دولت هر وقت مشکلی پیدا کند، دست در جیب مردم می‌کند

محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: لازم است از مدیریت اقتصادی دولت شروع کنیم. مشکل اصلی پیشرفت کشور و معیشت مردم، نبودن سیاست درست و رابطه درست دولت با اقتصاد ملی است.

محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در گفتگویی اظهار داشت: برنامه‌هایی در نظر گرفتیم تا ثبات اقتصادی را به جامعه بازگردانیم، گرانی‌ها را کنترل کنیم و نرخ ارز و سود بانکی را تثبیت بکنیم؛ در حدی که تولید ملی و اشتغال را افزایش می‌دهد و موجب تامین معیشت مردم و پیشرفت کشور خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است از مدیریت اقتصادی دولت شروع کنیم. مشکل اصلی پیشرفت کشور و معیشت مردم، نبودن سیاست درست و رابطه درست دولت با اقتصاد ملی است. 

رضایی بیان کرد: دولت هر وقت مشکلی پیدا کند، دست در جیب مردم می‌کند؛ از بورس و بانک گرفته تا کسری بودجه. ما به این دخالت‌ها پایان خواهیم داد. دست دولت را از اقتصاد کشور قطع می‌کنیم و یک کمیته هفت نفره‌ای را تعیین می‌کنیم که دولت بدون مشورت با این کمیته هیچ تصمیم اقتصادی نگیرد.

وی بیان کرد: اختیارات اجرایی را نیز به مناطق خواهیم داد که برخی به آن ایالت‌های اقتصادی می‌گویند که اشکالی ندارد. مسائل اجرایی و اقتصادی در استان‌ها و ایالت‌های اقتصادی تصمیم‌گیری شود.

 

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه