ارسال به دیگران پرینت

یحیی دژاگه و شجاعی را نمی خواهد؟| دست رد یحیی به سینه دژاگه و شجاعی

یحیی دژاگه و شجاعی را نمی خواهد؟ دست رد یحیی به سینه دژاگه و شجاعی خبرساز شده است. در لیست خرید یحیی گویا دژاگه و شجاعی جایی ندارند.

برخی خبرها حاکی از آن است که دو ستاره جداشده تبریزی در سبد خرید تیمهای پرطرفدار لیگ برتر قرار گرفته اند.در فهرست جدید تیم ملی باز هم نامی از اشکان دژاگه و مسعود شجاعی وجود ندارد و به نظر می رسد که این دو بازیکن به پایان راهشان در تیم ملی رسیده اند.

 

تصاویری از اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در ترکیه منتشر شده که نشان می دهد دو بازیکن برای مذاکره با زنوزی به استانبول رفته اند تا شاید از تراکتور جدا شوند یا حتی در این تیم بمانند. این سفر باعث شد تا برخی خبرها و شایعات درباره این دو بازیکن مطرح شود.

با توجه به شرایطی که در حال حاضر در پرسپولیس وجود دارد، به نظر نمی رسد که سرمربی پرسپولیس تمایلی به جذب اشکان دژاگه داشته باشد. همه می دانند که پیشین تیم ملی فوتبال ایران که با رسول خطیبی به اختلاف خورده اند هنوز به تبریز باز نگشته اند تا هر روز صحبت هایی درباره رفتن قطعی انها از تبریز شنیده شود. یحیی گل محمدی هنوز لیست خریدی به باشگاه ارائه نکرده است و اشکان دژاگه و مسعود شجاعی هم جایی در تفکرات فنی او ندارند. حتی یحیی به اطرافیان خود هم اعلام کرده که به هیچ وجه سراغ این دو بازیکن نخواهد رفت چرا که شیوه بازی آنها با تفکرات فنی اش تطابق ندارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه