ارسال به دیگران پرینت

یک ایرانی دیگر در راه لیگ ستارگان قطر | عکس

روزنامه الشرق قطر مدعی شد که سیدمجید حسینی مدافع ایرانی ترابزون اسپور ترکیه، در راه لیگ ستارگان قطر قرار دارد.

روز گذشته بود که در خبرها اعلام شد که مجید حسینی مدافع ایرانی ترابزون اسپور با رد پیشنهاد تمدید قرارداد با این باشگاه ترکیه ای، قصد دارد به فوتبال خود در تیم دیگری ادامه دهد. از چند تیم در ترکیه، روسیه و قطر به عنوان مقاصد احتمالی حسینی نام برده شد.

اما امروز روزنامه الشرق در خبری مدعی شد که حسینی در راه حضور در لیگ ستارگان قطر است. الشرق با تیتر "حسینی در راه لیگ ما" نوشت: چندین گزارش تایید کرده است که باشگاه های لیگ قطر با مدافع ایرانی مجید حسینی وارد مذاکره شده اند تا بعد از ۳ سال حضور در تیم ترکی ترابزون، کارهای انتقال و حضور  اودر لیگ ستارگان برای فصل آینده را آماده کنند.

الشرق در ادامه یادآور شده: گزارش ها همچنین نشان داد که این بازیکن پیشنهادهای متعددی از روسیه و ترکیه دارد، اما او تمایل دارد حضور در لیگ ستارگان تجربه کند، به ویژه با توجه به درخشش بازیکنان ایرانی در فصول گذشته لیگ قطر او مجاب شده است راهی لیگ ما شود.

الشرق در پایان نوشته است: این بازیکن ماه آینده بیست و پنجمین سال زندگی خود را به پایان می رسد. او متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۹۶ و یک مدافع بسیار برجسته است. او به یکی از باشگاههای لیگ قطر که به دنبال یک مدافع میانی است، اضافه خواهد شد. حسینی همچنین یکی از مدافعین تیم ملی ایران است.

یک ایرانی دیگر در راه لیگ ستارگان قطر/عکس

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه