ارسال به دیگران پرینت

رجزخوانی نتانیاهو بعد از شکست در جنگ غزه

نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز جمعه در توجیه شکست این رژیم در برابر مقاومت فلسطین در جریان حمله به نوار غزه گفت، هدف از عملیات نظامی "نگهبان دیوارها" حفاظت از اراضی اشغالی است.

به نقل از خبرگزاری رویترز، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از قبول آتش بس و شکست در برابر مقاومت فلسطین به همراه آویو کوخاوی، رئیس ستاد کل ارتش این رژیم در نشست خبری حاضر شد و در توجیه اعلام آتش‌بس مدعی شد که ارتش هرآنچه لازم بود در غزه انجام داده است.

وی افزود: وظیفه من حفاظت از شهروندان اسرائیلی است.

وی مدعی شد: "حماس حملات قدرتمندی در غزه دریافت کرد، هدف از این حمله نظامی به این منطقه مورد هدف قرار دادن تروریست‌ها در غزه است و اگر نیازی به حمله زمینی به این منطقه بود، اسرائیل آن را انجام می داد اما آنچه لازم بود بدون ماجراجویی های غیرضروری انجام داد."

وی ادعا کرد، ارتش رژیم صهیونیستی بخش بزرگی از تونل‌های حماس را که در نوار غزه ایجاد کرده بود، تخریب کرد، بیش از ۱۰۰ کیلومتر از تونل‌های حماس در این منطقه تخریب شد و ارتش تمامی تلاش خود را کرد تا به غیر نظامیان آسیبی وارد نشود!

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مصطفی ارسالی در

    این نتانیاهو دیوانه و جنایتکار فکر میکند با تخریب تونل ها میتواند امنیت و اسایش را به سرزمین های اشغالی باز گرداند، غافل از اینکه تونل های دیگری برای نابودی این رژیم غاصب صهیونیستی اشغال گر و نژادپرست توسط نیروهای مقاومت فلسطین در آینده ساخته خواهند شد و از طرفی این شخص جنایتکار حالا هم در دادگاه اسرائیل و هم در دادگاه بین المللی لاهه محاکمه و محکوم خواهد شد. انشاالله

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه