ارسال به دیگران پرینت

رامبد جوان عذرخواهی خود را تکرار کرد

مجری و کارگردان برنامه «خندوانه» رسماً در تلویزیون از توهین ناخواسته‌ای که در برنامه «خندوانه» پنجشنبه گذشته نسبت به نویسندگان و اهالی قلم اتفاق افتاد، عذرخواهی کرد.

رامبد جوان در برنامه چهارشنبه شب (۲۹ اردیبهشت‌ماه) «خندوانه» با پخشِ آیتمی از گفت‌وگوی خودش با سروش صحت در برنامه «کتاب باز» گفت: خدمت نویسندگان محترم و عزیز ایران عرض کنم در برنامه پنجشنبه شب هفته پیش «خندوانه» اتفاقی افتاد که باعث دلخوری شما عزیزان اهل قلم و نویسندگان و ناشرین و همه کسانی که ادبیات دوست دارند، شد. در صفحه شخصی‌ام عذرخواهی کردم و گفتم در برنامه «خندوانه» هم از صمیم قلب و تمام قد عذرخواهی خواهم کرد. امیدوارم مرا بخشیده باشید و این دوستی و همدلی میان ما و شما صمیمانه و گرم مثلِ گذشته ادامه پیدا کند. 

وی ادامه داد: در طول سالیانی که من مشغول ساخت برنامه و سریال هستم به هر حال همیشه از هر امکان و موقعیتی برای معرفی و تشویق به کتاب خواندن و اهمیت مطالعه در زندگی روزمره مردم استفاده کردم. متأسفانه برشی که در فضای مجازی منتشر شد، یک برش ناقص بود، مثل خیلی از مواقع که کل قضیه با ماجرای ویدئو فرق دارد. اصلاً قصد توجیه کردن ندارم و تکرار می‌کنم بابت اتفاق بدی که افتاده عذرخواهی می‌کنم و بابت اینکه اشتباهاً آن بخش روی آنتن رفت هم عذرخواهی می‌کنم، شاید در آن لحظه متوجه این‌که آنقدر بد است، نبودیم. 

جوان تصریح کرد: ماجرا به این شکل اتفاق افتاد که مهمانان محترم مثل مهمانان دیگری که به برنامه می‌آیند مشغولِ بازی شدند که یک سری سؤالات از آن‌ها پرسیده می‌شود و در ۵ ثانیه باید پاسخ بدهند. میهمانان از ابتدای بازی در دور این افتادند که با سؤالات شوخی کنند و تسلط در آن بخش نداشتند و هیچ‌چیز به طور عمد اتفاق نیفتاد. آنقدر بدیهی است و مهربان و با وجدان هستید که این نکته را بپذیرید، چون سالیان سال من و همکارانم حداقل در برنامه «خندوانه» ثابت کردیم به شدت عضو جدّی و کوچکی از خانواده بزرگ و محترم ادبیات هستیم.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه