ارسال به دیگران پرینت

پیش‌بینی رگبار و باد شدید تا یکشنبه آینده در برخی مناطق

سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان‌ها تا یکشنبه آینده از کاهش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.

بر اساس پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در برخی مناطق جنوب کرمان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال فارس، ارتفاعات مازندران و تهران در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار پراکنده، رعدوبرق و گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

فردا در شمال و شرق، نوار غربی اصفهان، جنوب یزد، ارتفاعات استان‌های کرمان، هرمزگان، قزوین، البرز، تهران و سمنان رشد ابر، رگبار پراکنده، رعدوبرق گاهی وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

روزهای جمعه و شنبه هفته آینده در بخش‌هایی از شمال غرب، ارتفاعات البرز، مرکز، شمال و شرق فارس، ارتفاعات زاگرس مرکزی، ارتفاعات کرمان و هرمزگان رگبار پراکنده پیش بینی شده و یکشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده در مناطقی از غرب نیز بارش روی می‌دهد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی امروز در استان‌های البرز، قزوین، مرکزی، قم، جنوب تهران، اصفهان و مرکزی افزایش سرعت باد و در خوزستان، ایلام و بوشهر وزش باد شدید و خیزش گردوخاک به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب پیش بینی می‌شود. امروز و فردا در شرق سواحل دریای خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه کاهی می‌یابد.

همچنین از امروز تا آخر هفته دریای عمان و از بعدازظهر امروز تا فردا خلیج‌فارس به ویژه بخش‌های مرکزی آن مواج است.

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه