ارسال به دیگران پرینت

سود نقدی کدام شرکت‌های بورسی سود اعلام شد؟

در این هفته مجامع عمومی سالیانه برخی نمادهای بورسی نظیر ساوه، رتاپ، وبوعلی و کاذر برگزار شد و سهامداران این شرکت‌ها از میزان سود نقدی دریافتی مطلع شدند.

از ابتدای این هفته تا به امروز مجامع عمومی سالیانه بسیاری از شرکت‌های بورسی برگزار شده و در این مجامع شرکت‌ها ضمن تصویب صورت‌های مالی سالیانه خود، تصمیم خود مبنی بر میزان سود تقسیمی را نیز اعلام کردند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وبسایت کدال، یکی از شرکت‌هایی که در این هفته مجمع خود را برگزار کرد، سیمان ساوه بود. ساوه که توانست در سال مالی ۹۹ سود خالص ۵۱۷۵ ریالی را به ازای هر سهم محقق کند، بیش از ۹۴ درصد از آنرا ( ۴۸۷ تومان) میان سهامداران خود تقسیم می‌کند.

شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی دیگر شرکتی بود که در سال مالی ۹۹ سود ۲۰۸۳ ریالی را به ثبت رساند و از این مقدار سود ۱۸۵ تومان را به ازای هر سهم به سهامداران خود پرداخت می‌کند. حتوکا و کاذر هم به ترتیب به ازای هر سهم خود ۲۰ و ۳۰ تومان سود به سهامداران می‌دهند. این در حالی است که کاذر در سال مالی ۹۹ عملکرد خوبی داشت و توانست به ازای هر سهم خود ۱۰۷۴ ریال سود را محقق کند.

شرکت مجنمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران (ثاباد) هم این هفته تصمیمات مجمع خود را منتشر کرد که بر این اساس تنها ۱۰ درصد از سود ۵۰۷ ریالی خود را میان سهامداران تقسیم می‌کند.

منبع: تجارت‌نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه