ارسال به دیگران پرینت

صدورفرمان حدادعادل به اصولگراها | به وزارت کشور یورش ببرند

یک فعال رسانه‌ای اصولگرا در یادداشتی خطاب به غلامعلی حدادعادل نوشت: بعد از ثبت‌نام آقای علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری فرمان صادر کرده‌اید که بعضی کاندیداهای ما اصولگراها به سمت وزارت کشور یورش ببرند.

محمد مهاجری فعال رسانه‌ای اصولگرا در کانال تلگرامی‌اش طی یادداشتی نوشت: 

از: مااصولگراها 

به: جناب آقای دکتر حدادعادل زید عزه

سلام علیکم

به قرار اطلاع، صبح شنبه بعد از ثبت‌نام آقای علی لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری و بیان برخی دیدگاهها که برای جنابعالی و مؤتلفین و متحدین و شرکای سیاسی نامطلوب بوده، فرمان صادر کرده‌اید که بعضی کاندیداهای مااصولگراها به سمت وزارت کشور یورش ببرند و در حالی که قرار نبوده برای انتخابات ثبت‌نام کنند، ضمن نام‌نویسی به اظهارات نامبرده بالا حمله کنند. پیرو این فرمان یکی از سربازان کمر به خدمت جنابعالی که در سال‌های گذشته به چاروادار سیاسی شهرت یافته، ضمن مراجعه برای ثبت‌نام گفته تا دیروز قرار نبود ثبت‌نام کنم، اما امروز آمدم! و بعدش هم یک مشت دری‌وری و ناسزاهای چارواداری گفته و رفته. 

باز هم به قرار اطلاع، یکی از افرادی که به او فرموده‌اید برود ثبت‌نام کند، فرموده است می‌روم اما بعدا نگویید کنار بروم چون (یکبار در ۴ سال قبل این کار را کرده) این دفعه تا آخر می‌مانم. جواب او ظاهرا به مذاق شما خوش نیامده و به او اصرار نکرده‌اید.

باز هم به قرار اطلاع، برخی همکاران و اقربای جنابعالی گفته‌اند اگر این خبر جایی درز کرد، به اشد وجه آن را تکذیب و عین بی‌تقوایی بخوانند. 

مراتب جهت اطلاع ایفاد گردید تا اگر خواستید اقدامی بفرمایید بدانید که خبر درز کرده است. 

مرحمت شما زیاد

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  سوار بر مرکب فلسفه

 • ناشناس ارسالی در

  که چی شما اگر سینه چاک لاریجانی هستی از اون دفاع کن نه تخریب دیگران شما مثل به اصطلاحاصلاح طلبان راه تخریب رادرپیش گرفتید چون لاریجانی درهرپستی که بود نه تنها کارنامه درخشانی ندارد بلکه نامه سیاه هست

 • توکل کوهی ارسالی در

  رای این بنده خدا را فردی که هیچ جاذبه ای بین مردم ندارد لطفا خراب نکند
  چه کسی ایشان را مدیر گروه کرده است برای اصولگرایان

 • S.nejati ارسالی در

  این مهاجری جدیدا خیلی ......زیاد میخوره.

  بهش بگید درز کرده از کجا خط و از کیا پول میگیره.

 • اراکی ارسالی در

  ما که رای نمیدیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه