ارسال به دیگران پرینت

انتقاد شدید نیکزاد از هرج و مرج در توزیع جوجه یک روزه| نیکزاد به معاون روحانی چه گفت؟

نیکزاد از هرج و مرج در توزیع جوجه یک روزه انتقاد کرد. نیکزاد به معاون روحانی چه گفت؟ نیکزاد نایب رئیس مجلس از هرج و مرج در توزیع جوجه یک روزه با قیمت مصوب انتقاد کرد.

علی نیکزاد در جلسه علنی مجلس خطاب به امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: با توجه به تذکر کمیسیون‌ کشاورزی، چرا وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صمت به هرج و مرج در توزیع جوجه یک روزه باقیمت مصوب پایان نمی دهند؟ اگر قرار است همه بخش های استفاده کننده از ارز ۴۲۰۰ تومانی مشمول قیمت گذاری و رعایت آن باشند، چرا قریب به دو ماه است که جوجه یک روزه به قیمت ۸ تا ۱۰ هزار تومان به مرغداری های تحویل داده می شود؟

وی افزود: اگر قیمت را تایید می کند، پس قیمت فروش مرغ زنده به کشتارگاه را اصلاح کنید. اگر مخالف هستید، چرا آن را کنترل نمی کنید؟

نایب رئیس مجلس یادآور شد: از آقای امیری خواهش می کنم حتما دولت به این مباحث ورود کند. ما قبل از وقوع مشکلات در کشور تذکر می دهیم، مثل جریان برنج ها در گمرک، من قبلا هم درباره برنجی که در گمرک از بین می رفت و فاسد می شد، تذکر دادم و شما هم پیگیری کردید، اما متاسفانه اقدامی در این خصوص انجام نشد و برنج در گمرک از بین رفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه