ارسال به دیگران پرینت

ضارب تبرکش و عامل اصلی درگیری در یکی از روستاهای گرگان دستگیر شد

فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری عامل و ضارب اصلی درگیری اراذل و اوباش با خانواده‌ای در یکی از روستاهای گرگان خبر داد.

 فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری عامل و ضارب اصلی درگیری اراذل و اوباش با خانواده‌ای در یکی از روستاهای گرگان خبر داد.

با تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی و امنیتی استان گلستان، عامل اصلی درگیری در یکی از روستاهای گرگان دستگیر شد. این فرد ضارب اصلی در این درگیری است که در درگیری با اعضای یک خانواده با تبر یکی از آنان حمله کرد. سرعت زیاد در رانندگی، سبب درگیری بین موتورسوارن و اعضای یک خانواده که مسافر بودند، شد و اراذل و اوباش نیز به همین بهانه پیش پا افتاده اقدام به ضرب و شتم و تبرکشی کرده بودند.

سردار سعید دادگر، فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان و انتظامی شهرستان گرگان، ساعاتی قبل در یک تعقیب و مراقبت ویژه عامل اصلی درگیری روستای قرن آباد که با یک تبر یک نفر را به شدت مجروح کرده بود دستگیر کردند.

وی افزود :با تلاش شبانه روزی پلیس طی هماهنگی با مرجع قضایی تا کنون 4 نفر از عاملان اصلی نزاع و درگیری دستگیر وجهت تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس هستند.

حجت‌‍الاسلام سیدرضا سیدحسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز در این باره اظهار داشت: این فرد جزو متهمان اصلی حادثه دلخراش روز جمعه ( 24 اردیبهشت) در یکی از روستاهای گرگان است که ساعتی پیش با رصد اطلاعاتی پلیس در یکی از شهرهای نزدیک گرگان دستگیر شد و در حال حاضر در بازداشت است.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه