ارسال به دیگران پرینت

جزئیات پرداخت وافزایش وام قرض الحسنه بازنشستگان تامین اجتماعی

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، زمان ثبت‌ نام وام قرض الحسنه بازنشستگان تامین اجتماعی را اعلام کرد.

علی دهقان‌کیا گفت: امسال نیز قرار است به تعدادی از بازنشستگان وام قرض‌الحسنه پرداخت شود.

وی افزود: با توجه به اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان در دو مرحله (مرداد و اسفند ۹۹) از سوی سازمان تأمین اجتماعی و صدور احکام جدید، بزودی شرایط ثبت‌نام از سوی تأمین اجتماعی اعلام خواهد شد.

دهقان کیا ادامه داد: بنا بر هماهنگی انجام شده با سازمان تأمین اجتماعی احتمالاً از اوایل خرداد (هفته اول) ثبت نام از متقاضیان وام قرض‌الحسنه بازنشستگان تأمین اجتماعی آغاز می‌شود.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران افزود: سال گذشته مبلغ پرداختی وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان تأمین اجتماعی ۵ میلیون تومان بود که حدود ۲ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان از سوی سازمان برای این بخش اختصاص داده شد و قرار است امسال این رقم افزایش یابد، ولی میزان افزایش آن هنوز مشخص نیست.

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    س شرایط درخواست وثبت نام را هم اطلاع رسانی کنید من)بازنشسته)چندباربه بانک رفا(تربت جام)مراجعه کردم گفتند وام نداریم

  • ملیحه آتشین ارسالی در

    یک بار درعرض این پانزده سال کهمن از تامین اجتمایی مستمری دریافت میکنم که انهم از بانک تجارت است نه بانک رفاه کمی هم به امثال ما وام برسد که یا به بانک رفاه وامها را میدهید یا وقتی به تامین اجتمایی مراجعه میکنیم معلوم نیست کی قره کشی شده رفته یعنی بعد از پانزده سال حتی یک بار به اثال من که ابرویم در خطر است نمی رسد

  • نوروزعلی سعیدی» ارسالی در

    سلام:سال ۹۹مابازنشستگان شرمنده همسروفرزندانمان شدیم نتوانستیم عیدنوروزبه همسروفرزندان ونوه هامون عیدی بدهیم۰/۰امابعدخواهش عاجزانه داریم ازمسولین محترم که عیدی بازنشستگان رایکماه حقوق اعلام کنیدباتشکر»

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه