ارسال به دیگران پرینت

تاج‌زاده: نامزد شده‌ام تا رویای آزادی و عدالت را زنده نگه دارم

سیدمصطفی تاجزاده پس از ثبت نام کاندیداتوری ریاست جمهوری در بیانیه ای اعلام کرد: من سیدمصطفی تاجزاده یک شهروند، یک اصلاح‌‎‌طلب، معاون بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد دولت مهندس موسوی و معاون سیاسی وزرات کشور دولت آقای خاتمی، یک زندانی سیاسی هفت ساله و یک ایرانی امروز رسما نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شدم.

سیدمصطفی تاجزاده پس از ثبت نام کاندیداتوری ریاست جمهوری در بیانیه ای اعلام کرد: من سیدمصطفی تاجزاده یک شهروند، یک اصلاح‌‎‌طلب، معاون بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد دولت مهندس موسوی و معاون سیاسی وزرات کشور دولت آقای خاتمی، یک زندانی سیاسی هفت ساله و یک ایرانی امروز رسما نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شدم.

 

او با بیان اینکه «با نظارت استصوابی و سلب حق نامزدی از هر ایرانی واجد شرایط قانون اساسی مخالفم»، افزود: من با سیاست خارجی پرهزینه و امریکاستیزی و روسیه‌دوستی مخالفم.

او افزود: با حراج اموال ملی و کالایی‌کردن آموزش و بهداشت و از میان رفتن فرصت‌های رشد و پیشرفت تک تک ایرانیان مخالفم. من با انحصار و تک‌صدایی در صداوسیما مخالفم. با فیلترینگ شبکه‌های مجازی مخالفم.

تاج زاده ادامه داد: من رشد اقتصادی را در دسترس می‌بینم و مهار گرانی و تورم را که کمر قشرهای وسیعی از مردم را خم کرده است ممکن می‌دانم. ما می‌توانیم و باید به گرانی و رکود و بیکاری که گروه‌های بسیاری را به زیر خط فقر رانده، پدران و مادران زیادی را شرمسار فرزندان کرده، کرامت میلیون‌ها شهروند را نشانه گرفته و جایگاه ایران را در جهان تضعیف کرده است، پایان دهیم. من با نگاه و ادبیات دشمن‌محور مخالفم و آمده‌ام که باب دوستی بگشایم. مرگ‌خواهی برای این و آن بس است. پیام من دوست‌داشتن زندگی و تلاش برای افزایش شادی و امید است. من برای گفتگو و تعامل و همکاری آمده‌ام.

این نامزد اصلاح طلب ادامه داد: می‌دانم که گروهی مطالبات فوق را رویاپردازانه تلقی می‌کنند. اما من هم تیم و برنامه برای اداره کشور دارم و هم رویاهای زیادی دارم! رویای رفع تبعیض و تحقق عدالت، رویای رفع فقر و فساد و بیماری و بیکاری، رویای رفع گرانی و تحریم، رویای دوستی و همکاری و همدلی، رویای ایرانی آباد و مستقل و توسعه‌یافته، رویای انتخابات آزاد، رویای حکومت قانون و رویای عدالت و آزادی. آری! من نامزد شده‌ام تا افزون بر معرفی همکاران و ارائه برنامه، رویای آزادی و عدالت را زنده نگه دارم. به باور من رویاها تحقق می‌یابند زمانی که ملت‌ها اراده می‌کنند، و هیچ قدرتی برتر از قدرت بی‌قدرتان نیست، زمانی که اراده می‌کنند.

او در بخش دیگری از بیانیه اش افزود: ما از پیمودن راه آزادی و عدالت با همه هزینه‌هایش نه خسته می‌شویم و نه ناامید. نه از شما می‌ترسیم و نه در دامن خشونت می‌غلطیم. شما را به تحقق ایران برای همه ایرانیان فرامی‌خوانیم که راهبردی برد برد برای همگان است و جز زیاده‌خواهان کسی در آن زیان نمی‌بیند.

او افزود: مردم! انتخابات میراث انقلاب مشروطه است و رای‌دادن حق من و شماست؛ همچنان که رای‌ندادن حق من و شماست. مشارکت زمانی موجه است که انتخابات معنادار باشد و تنها در صورتی انتظار شرکت گسترده مردم منطقی است که انتخابات رقابتی باشد و هر ایرانی بتواند نامزدی که مطالبات و دیدگاه‌های او را نمایندگی کند بیابد و بتواند به وی و سوگندش برای حفاظت از قانون اساسی، استقلال و یکپارچگی و اعتلای جایگاه ایران و تامین حقوق ملت اعتماد کند. 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  این غرب زده فتنه گر چی میگه ها یکی نیس دهن اینو سرویس کنه چی میگی نکبت دوستی با آمریکا اونم با خوی استع
  ماریش ما با همه کشور ها دوستیم به جز کشورهایی که هنوز خوی استعماری دارن و به ایران طمع.روس ها در تاریخ به ما بدی کردن ووهرگز فراموش نمیشه ولی الان به ما احترام میذارن و چشم طمع به ما ندران و به استقلال ما احترام میذارن منتها آمریکا و غرب خیر و تا زمانی که رویکردشان تغییر نکند ما همچنان مرگ بر آنها را بانگ میزنیم آقای تاجزاده فراموش کرده جنایات آمریکا در تاریخ بشریت را و جنایات ان در حال حاظر بر علیه ماه مثل تحریم دارو ی بیماران لاعلاج و حمایت از اسراعیل غاصب.با دشمنان خدا و لشکریان شیطان نمیتوان دوست بود.

 • ناشناس ارسالی در

  او افزود: مردم! انتخابات میراث انقلاب مشروطه است
  در 100 سال بعد از مشروطه تا انقلاب اسلامی که از نام بردن آن می ترسید (همانگونه که شیطان و شیاطین از نام خدا فراری هستند) چقدر شما و پدران و اجداد شما در انتخابات شرکت کردند؟
  کینه شما اصلاح طلبان از مردم طبیعی است اما منافقانه از مردم میگوئید
  و اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحین ( یعنی ما اصلاح طلبیم ) بل هم المفسدون

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه