ارسال به دیگران پرینت

سردار آزمون آقای گل لیگ برتر روسیه

سردار آزمون در فصلی که رو به پایان است زننده بیش از 26 درصد از گل های تیم زنیت در لیگ برتر روسیه بوده است.

در فاصله یک هفته مانده به پایان بازی ها زنیت با 62 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و البته قهرمانی این تیم در فصل جاری لیگ برتر روسیه محرز شده است. نکته ی جالب اینکه معدل گل زنی تیم زنیت در فصل جاری بازی ها 2.44 بوده و بر همین اساس زنیت به با ثمر رساندن 71 گل در فصل جاری بازی ها تهاجمی ترین تیم لیگ برتر روسیه بوده است. قوی ترین زوج خط حمله فوتبال روسیه را هم سردار آزمون و آرتم تشکیل داده اند.

دو مهاجمی که در خط حمله زنیت به میدان می می روند. سردار آزمون تا به این جای کار 19 گل زده و آرتم 16 گل. این دو به تنهایی 35 گل برای تیم زنیت به ثمر رسانده اند. یعنی بیش از نیمی از گل های زنیت در فصل جاری. سردار آزمون با 19 گل در صدر جدول گل زنان لیگ برتر روسیه قرار دارد و یک هفته دیگر محتمل است عنوان آقای گلی مسابقات را از آن خود کند. او همان طور که اشاره شد زننده 26.76 درصد از گل های تیم زنیت در فصل جاری بازی ها بوده است. 

سایت اسپورت باکس روسیه در خصوص آخرین وضعیت سردار آزمون امروز نوشته است:« بدون تردید آزمون در فصول اخیر این رقابت‌ها یکی از بهترین بازیکنان بوده است. هر چند شایعه‌‌های انتقالش به دیگر تیم‌های اروپایی از جمله لیگ ایتالیا حتی زمان حضورش در روبین‌کازان همواره سردار آزمون را آزار داده است. حتی یک پنجره نقل‌وانتقالاتی بدون بحث درباره پیوستن این مهاجم ایرانی به تیم دیگری بسته نشده است.

هنوز هم فعال‌ترین تیم‌های خواهان سردار آزمون مربوط به ایتالیا هستند. آتالانتا، رم و بوروسیا دورتموند آلمان برای جذب مهاجم زنیت دست به کار شدند. قرارداد آزمون سال 2022 پایان می‌یابد و بعید است زنیت بتواند او را برای تمدید قراردادش متقاعد کند. برای زنیت فروش این بازیکن در تابستان سال جاری سودآور است، زیرا آزمون سال آینده بازیکن آزاد محسوب خواهد شد.»

منبع: ورزش3
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه