ارسال به دیگران پرینت

قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت| جدیدترین قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت منتشر شده است. جدیدترین قیمت طلا و سکه در بازار را در زیر بخوانید. علاوه بر اعلام قیمت طلا و سکه قیمت دلار نیز 22 هزار و 500 تومان عنوان شده است.

قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت منتشر شده است. جدیدترین قیمت طلا و سکه در بازار را در زیر بخوانید. علاوه بر اعلام قیمت طلا و سکه قیمت دلار نیز 22 هزار و 500 تومان عنوان شده است.

در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۹۹۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم ۹۹۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۲۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

گفتنی است، به دلیل موج جدید کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران نیز به مدت ۴ هفته تعطیل بود و از ۱۸ اردیبهشت ماه بعد از یک دوره تعطیلی، مجدداً فعالیت خود را آغاز کرده است. قیمت‌های درج شده در این خبر با استناد به نرخ‌های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه