ارسال به دیگران پرینت

ارزش گذاری مهاجم تیم ملی فوتبال ایران

افزایش احتمال حضور آزمون در دورتموند

تمایل باشگاه دورتموند برای بخدمت گیری سردار آزمون دیگر تنها توئیت یک خبرنگار ایتالیایی نیست. خبرگزاری ریانووستی روسیه هم در اینباره نوشت.

به گزارش "ورزش سه"، این خبرگزاری که اخبار رسمی را منتشر می کند نوشت که باشگاه دورتموند آلمان برای بخدمت گیری سردار آزمون مهاجم 26 ساله تیم ملی فوتبال ایران با باشگاه زنیت وارد مذاکره شده است. در این خبر به میزان درخواست باشگاه روسی از باشگاه آلمانی اشاره نشده و تنها به این موضوع پرداخته شده که باشگاه آلمانی مایل است در تعطیلات تابستانی رضایتنامه آقای گل لیگ برتر روسیه را از باشگاه زنیت دریافت کند. 

سردار آزمون یک فصل دیگر با باشگاه زنیت قرارداد دارد و از آنجایی که هیچ مذاکره ای برای تمدید این قرارداد نشده است به نظر می رسد در تابستان پیش رو شاهد فروش سردار آزمون از سوی باشگاه روسی باشیم به این دلیل که این آخرین فرصت برای زنیت به منظور فروش مهاجم ایرانی است و اگر باشگاه زنیت تصمیم بگیرد فصل آینده هم به بهانه ی حضور در لیگ قهرمانان اروپا از وجود سردار سود ببرد آنوقت این بازیکن ایرانی آزاد می شود و حضورش در یک تیم جدید آورده ای برای زنیت نخواهد داشت که بروز این اتفاق دور از ذهن است به این دلیل که باشگاه زنیت برای خرید سردار آزمون 12 میلیون یورو هزینه کرده است و از سویی بابت هر قهرمانی در لیگ برتر روسیه یک میلیون یورو به روبین داده است و در آینده هم روبین سهم اندکی از جابجایی سردار آزمون خواهد برد. 

تا به امروز باشگاه زنیت به میزان پولی که برای صدور رضایتنامه سردار آزمون تعیین کرده است اشاره ای نداشته؛ حتی رییس باشگاه هم در مصاحبه ای که بعد از قهرمانی تیم زنیت در لیگ برتر روسیه انجام داد این مبلغ را تعیین نکرد. پیش تر سایت های روسی بدان اشاره کردند که باشگاه سویا برای خرید سردار آزمون 15 میلیون یورو به باشگاه زنیت پیشنهاد داده است اما سایت تراسنفر مارکت در حال حاضر قیمت این بازیکن را 23 میلیون یورو تخمین زده است.

منبع: ورزش3
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه