ارسال به دیگران پرینت

یک عضو شورای وحدت مدعی شد

حضور ابراهیم رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ قطعی است

یک عضو هیئت اجرایی شورای وحدت با اشاره به ارسال نامه شورای وحدت به ۱۰ نفر از کاندیداهای احتمالی جریان اصولگرایی تصریح کرد: بزودی نشست‌های هیئت عالی شورای وحدت در قالب کمیته بررسی برنامه داوطلبان ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با خود نامزدها برگزار می‌شود.

محمدجواد محمدی‌نوری با اشاره به آخرین اقدامات شورای وحدت اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: تاکنون تلاش بر توسعه وحدت و اهتمام در وحدت حداکثری برای تعیین نامزد واحد ریاست جمهوری و تفاهم بر سر لیست مشترک در شوراهاست که نتایج نسبتا مناسبی هم از آن حاصل شده است.

وی با اشاره به رایزنی افراد و جریان‌های مختلف سیاسی برای دعوت از سیدابراهیم رئیسی به انتخابات، تصریح کرد: بر اساس آخرین ارزیابی‌ها و قرائن موجود، گویا حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ قطعی است و این حضور می‌تواند باعث شکل‌گیری وحدت میان اضلاع اصولگرایی در کشور شود.

عضو هیئت اجرایی شورای وحدت با اشاره به تلاش شورای وحدت برای راه‌اندازی کمیته‌های تخصصی در استان‌ها، اظهار کرد: این امر فرصتی برای احیا فعالیت همه علاقمندان به جمهوری اسلامی است و توجه به ظرفیت‌های موجود در سطح شهرها و بخش‌های مختلف کشور هم مورد توجه شورای وحدت برای شکل‌گیری یک جریان موفق تشکیلاتی است.

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  واقعا خیلی احمقانه است در صورت ورود قالیباف و رییسی به انتخابات مردم در رأی گیری شرکت کنند اونا اگه عرضه دارن تو همین قوا بافی بمانند وکارشونا درست انجام بدن نمیتونن هیچ کار درستی انجام بدن میخوان برن وچهار سال به بدبختی مردم اضافه کنن وهی بگن مقصر دولت روحانی است که نمی‌توانیم کاری پیش ببریم

 • سید حسین ارسالی در

  احسنت بر جناب دکتر سید آیت الله العظمی دکتر سید رئیسی

 • راست گرا ارسالی در

  خیلی اشتباه است ..... ایشان باید ریاست قوه را داشته باشد و با فساد و نفوذی ها بجنگد تغییر جایگاه ایشان اشتباه مطلق است

 • ناشناس ارسالی در

  حضور رییسی بازی در زمین اصلاحاتچی هاست

 • مشعل ارسالی در

  خداراشکرکه ماهیت پست گرایی شماهم برای مردم عامی معلوم شد مشکلات قضایی همه حل شدند ؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه