ارسال به دیگران پرینت

جزئیات درآمد تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

در مرحله گروهی تیم‌ها بابت هر برد 50 هزار دلار و بابت تساوی 10 هزار دلار درآمد داشتند.

پاداش صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها 100 هزار دلار است. در این بین AFC، مبلغ 45 هزار دلار هم به عنوان کمک هزینه سفر تیم‌ها به کشورهای میزبان در اختیار باشگاه‌ها قرار داد.

حاصل کار تراکتور در مرحله گروهی 4 تساوی و 2 برد بود. آنها 100 هزار دلار هم پاداش صعود گرفتند. 45 هزار دلار هم بابت کمک هزینه سفر دریافت کردند تا مجموع درآمدشان به رقم 285 هزار دلار برسد؛ یعنی با دلار دیروز، حدودا 6 میلیارد و 600 میلیون تومان درآمد داشتند.

استقلال صاحب 3 برد، 2 تساوی و یک شکست شد تا در مجموع از مسابقات خود 170 هزار دلار درآمد داشته باشد. با توجه به صعود از مرحله گروهی آنها صاحب 100 هزار دلار پاداش هم شدند. به اضافه کمک هزینه سفر درآمد آنها به عدد 315 هزار دلار معادل حدودا 8 میلیارد و 470 میلیون رسید.

فولاد در اولین گام و در پلی‌آف العین را برد تا صاحب 30 هزار دلار پاداش شود. در مرحله گروهی این تیم یک برد و 2 تساوی به دست آورد تا درآمدش به عدد 70 هزار دلار برسد. یعنی در مجموع پلی‌آف و گروهی آنها به 102 هزار دلار رسیدند و 45 هزار دلار هم هزینه کمک سفر دریافت می‌کنند.

حاصل کار پرسپولیس در مرحله گروهی رقابت‌ها 5 برد و یک شکست بود. یعنی آنها فقط به واسطه بردهایشان 250 هزار دلار درآمد کسب کردند. پاداش صعود و هزینه کمک سفر پرسپولیس هم روی هم 145 هزار دلار شد. مجموع درآمد این تیم از لیگ قهرمانان به عدد 395 هزار دلار حدودا 9 میلیارد تومان رسید تا بیشترین درآمد را داشته باشد. هیچ تیمی در هیچ گروهی به اندازه پرسپولیس برد نداشت.

منبع: لحظه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه