خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

دلیل بیهوشی معلم شبکه ورزش چه بود؟| اما و اگرهای معلم نمونه شبکه ورزش

دلیل بیهوشی معلم شبکه ورزش چه بود؟ اما و اگرهای معلم نمونه شبکه ورزش جالب است. علت بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش که معلم نمونه هم بود، کرونا نبود.

دلیل بیهوشی معلم شبکه ورزش چه بود؟ اما و اگرهای معلم نمونه شبکه ورزش جالب است. علت بیهوش شدن مهمان شبکه ورزش که معلم نمونه هم بود، کرونا نبود.

به گفته روابط عمومی شبکه ورزش، مهمان برنامه، معلم نمونه کشوری در سلامت کامل است.

وقتی این فیلم در فضای مجازی پخش شد، خیلی ها احتمال دادند کرونا دلیل بیهوشی ناگهانی مهمان برنامه باشد اما گفته می شود تنها افت فشار باعث شد تعادل مهمان برنامه بهم بخورد. به نظر می رسد دلیل اصلی افت فشار مهمان برنامه، روزه بود است.

بعد از بیهوش شدن این مهمان، برنامه به سرعت قطع شد و شبکه ورزش تصاویر آرشیوی پخش کرد. به گفته روابط عمومی شبکه ورزش، مهمان برنامه به دلیل افت فشار، تعادلش را از دست داد و در حین برنامه زنده، روی زمین افتاد اما خوشبختانه مشکل حادی وجود نداشت و این معلم نمونه کشوری در سلامت کامل است. تهیه کننده و مجری برنامه به اتفاق مهمان برنامه فیلم کوتاهی را آماده کرده اند که در آن مهمان برنامه پیرامون دلیل به هم خوردن تعادلش توضیح می دهد. قرار است با پخش این فیلم در فضای مجازی درباره اتفاقی که حین پخش زنده برنامه در شبکه ورزش افتاد اطلاع رسانی شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه