خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

سورپرایز جیسون موموآ برای تولد دختر دواین جانسون که عاشق آکوامن است

جیسون موموآ ، بازیگر فیلم «آکوامن» (Aquaman) با ارسال سورپرایزی دوست داشتنی برای دختر دواین راک جانسون که عاشق آکوامن است، به داد همکار بازیگرش رسید.

جانسون پس از انتشار چندین پست درباره ی علاقه ی دخترش به آکوامن به سراغ موموآ رفت تا به او در جشن گرفتن تولد ۳ سالگی دخترش کمک کند و بازیگر نقش آکوامن هم ناامیدش نکرد.

موموآ پیامی ویدئویی برای کوچک ترین دختر جانسون، تیا، فرستاد و جانسون ویدئویی از این پیام دوست داشتنی را هفته ی گذشته در اینستاگرام خود منتشر کرد.

موموآ در پیام ویدئویی خود گفت: «می توانیم برویم و با هم در اقیانوس بچرخیم. من یک هدیه هم به تو و جزی خواهم داد. می توانیم دور هم جمع شویم و بازی کنیم. شاید از صخره ها بالا برویم و شاید هم موج سواری کنیم. فقط می خواستم به تو بگویم که متأسفم که نمی توانم آنجا باشم اما دوستت دارم.»

او در ادامه گفت: «به بابایت بگو که او را هم دوست دارم و به زودی می بینمت. تولد سه سالگی ات مبارک!»

راک که از اقدام محبت آمیز موموآ بسیار متشکر بود در اینستاگرام خود خطاب به او نوشت: «از برادرم جیسون موموآ نمی توانم به نحوی که شایسته باشد تشکر کنم. واکنش دخترم به ویدئو خیلی باارزش بود و تنها چیزی که اهمیت دارد هم همین است. من هم دوستت دارم و این چیزها همیشه بهترین بخش شهرت ما است.»

او در ادامه نوشت: «تو به یکی از جملات مورد علاقه ی من تجسم بخشیدی. اینکه مهم بودن خوب است اما خوب بودن مهم تر. ممنونم که هوایم را داشتی – من هم همیشه هوایت را خواهم داشت.»

منبع: روزیاتو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه