خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

محسن هاشمی: فضای انتخابات سرد است

محسن هاشمی رفسنجانی گفت: فضای انتخابات به گونه ای سرد است که همه گروه هایی که می خواهند فعالیت داشته باشند حالت انفعال به خود گرفته اند.

محسن هاشمی در مراسم رونمایی از جدیدترین کتاب آیت الله هاشمی گفت: آیت الله هاشمی ابعاد مختلفی را از خود به جای گذاشته اند و آثاری زیادی را از ایشان می بینیم.

او افزود: وضعیت فعلی و اتفاقاتی که اخیرا افتاد و موضوع ظریف و سردار سلیمانی ‌و بحث میدان و دیپلماسی، هر دو بزرگوار برای ما عزیز هستند هر دو را باید تکریم کنیم. جای آیت الله هاشمی خالی است. چرا که ایشان در زمان جنگ برای امام به عنوان فرمانده و مثل یک مشاور عمل می کردند می بینیم که ظریف و سردار سلیمانی هم به همین شکل بودند. 

او درباره فضای انتخابات اظهار کرد: فضای انتخابات به گونه ای سرد است که همه گروه هایی که می خواهند فعالیت داشته باشند حالت انفعال به خود گرفته اند. اگر به حضور رسمی و عدم رسمی اصلاح طلبان فکر کنیم می بینیم نسبت به معرفی یک کاندیدا که بتواند به صورت قاطع، برای مردم اثرگذاری داشته باشد به آن نقطه هنوز نرسیده اند. 

 

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • سینا ارسالی در

    الحمدالله به برکت خون پاک شهیدان نظام مقدس جمهوری اسلامی مسیرخود را به سرعت پست سر گذاشته وفضای انتخابات هم پرشور است امثال شما محسن هاشمی هدفی جز تخریب ندارید همان دشمنان داخلی هستید که امام خمینی ره فرمودندِ

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه