ارسال به دیگران پرینت

لیگ قهرمانان آسیا 2021 | صدرنشینی استقلال با تساوی مقابل الاهلی

تیم فوتبال استقلال با تساوی مقابل الاهلی عربستان، به صدر گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

تیم فوتبال استقلال در پنجمین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۰۰:۴۵ بامداد روز چهارشنبه در ورزشگاه ملک عبدالله جده به مصاف الاهلی عربستان رفت و در پایان هر دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا استقلال با این یک امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به الدحیل و الاهلی به صدر جدول گروه سوم صعود کند. 

نیمه نخست:

استقلال از همان ابتدا بازی را هجومی شروع کرد. مهدی قایدی در دقیقه ۹ با پاس غفوری صاحب موقعیت خوبی شد و توانست با یک شوت خوب دروازه الاهلی را تهدید کند. با شوت قایدی اولین کرنر استقلال بدست آمد و ارسلان مطهری روی ارسال اسماعیلی و با ضربه سر دروازه نماینده عربستان را تهدید کرد.

الاهلی در دقیقه ۱۴ صاحب یک ضربه آزاد در پشت محوطه جریمه استقلال شد و عبدالرحمن غریب دروازه آبی پوشان را با یک ضربه خطرناک تهدید کرد اما مظاهری موفق شد توپ را دفع کند تا خطر از دروازه تیمش برداشته شود.

در دقیقه ۲۸ بازی عبدالرحن غریب بازیکن ریزنقش الاهلی با یک ارسال زیبا سوما را صاحب یک موقیت خوب کرد و ضربه سر این مهاجم خطرناک از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت. 

در دقیقه ۳۹ یک کرنر ارسالی به روی دروازه با اشتباه مدافعین استقلال از آنها عبور کرد و به عبدالباسط رسید که ضربه این بازیکن به تیرک دروازه مظاهری برخورد کرد. فرشید اسماعیلی در دقیقه پایانی نیمه اول توانست بایک حرکت زیبا و شوت خطرناک دروازه الاهلی را تهدید کند.

نیمه دوم: 

در دقیقه ۶۵ یک ارسال خطرناک از سمت راست به روی دروازه استقلال با ضربه سر خطرناک عمر السوما همراه شد که شرید مظاهری با یک خروج خوب، به زیبایی این توپ خطرناک را راهی کرنر کرد.

شوت خطرناک ادریس فتوحی در دقیقه ۶۸ از پشت محوطه جریمه استقلال با واکنش رشید مظاهری راهی کرنر شد و کرنر ارسالی نیز با ضربه سر محمد آل فتیل به تیر دروازه استقلال برخورد کرد و به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۳ شوت سعید مهری از پشت محوطه جریمه زده شد که توپ از بالای دروازه و با اختلاف به بیرون رفت. در دقیقه ۸۱ پاس سلطان مندش در پشت محوطه جریمه به عمر السوما رسید و شلیک پرقدرت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۷ شوت غفوری از روی یک ضربه آزاد با اختلاف زیاد از بالای دروازه الاهلی عبور کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه