ارسال به دیگران پرینت

نماینده مجلس: ظریف را برکنار می‌کنیم

آیا رواست این تفکر با چنین تحلیلی، مذاکرات حساس کنونی با دشمنان ملت را مدیریت کند؟ آیا این نگرش می‌تواند مصالح عالی نظام و خطوط قرمز ترسیمی را تضمین کند؟

نماینده شهریار در مجلس با بیان این که "عملکرد ۸ساله محمد جواد ظریف در راس دستگاه دیپلماسی کشور  هیچ دستاوردی نداشته است" خواهان استعفای وی شد. 

حسین حق وردی گفت: باتوجه به اینکه عملکرد ۸ساله محمد جواد ظریف در راس دستگاه دیپلماسی کشور نه تنها هیچ دستاوردی برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی نداشته است، بلکه در آخرین ماه‌های فعالیت دولت هزینه‌های سنگین تری نیز به نظام تحمیل خواهد کرد، لذا بهتر است خود وی عاقلانه استعفا دهد.  حسین حق وردی افزود: در غیر اینصورت استیضاح و برکناری ظریف توسط نمایندگان مجلس حتمی و ضروری است.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فایل صوتی منتشرشده از ظریف توسط رسانه های معاند خارج از کشور  اظهار کرد: قطعا وی صلاحیت و اهلیت تکیه زدن بر وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران را از دست داده است و چنین فردی با چنین تفکری نباید حتی یک ساعت در راس دستگاه دیپلماسی کشور حضور داشته باشد.

وی افزود: بدون تردید نمایندگان مجلس شورای اسلامی طبق وظایف قانونی و انقلابی خویش اجازه نخواهند داد امنیت حاکم که به مدد بزرگ مردانی چون سردار شهید سلیمانی حاصل شده است دستخوش تحلیل‌های مغرضانه جماعتی غرب زده و واداده قرار گیرد.

حق وردی اظهار داشت: نباید از صبر استراتژیک مجلس سوءاستفاده شود، مماشات با این گونه حرکات برای ملک و میهن و نظام سم مهلک است.

وی خاطرنشان کرد: تا صحبت از نفوذ می‌شود آقایان بر آشفته می‌شوند. آیا این افتضاح مصداق بارز نفوذ نیست؟ مگر مهمتر از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری هم داریم که آرشیو مصاحبه‌ها با مسئولین اینگونه در اختیار دشمنان نظام قرار می‌گیرد، پروژه نفوذ واقعی است و بهتر است دولتمردان به خودتان بیایند و کشور را فدای بازی‌های جناحی خودتان نکنند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آیا رواست این تفکر با چنین تحلیلی، مذاکرات حساس کنونی با دشمنان ملت را مدیریت کند؟ آیا این نگرش می‌تواند مصالح عالی نظام و خطوط قرمز ترسیمی را تضمین کند؟

وی در پایان افزود:‌ صوت منتشر شده از جواد ظریف نشان داد دغدغه همیشگی معتقدان واقعی ارزش‌های ناب انقلاب مبنی بر اینکه این افراد صلاحیت لازم برای اداره دستگاه دیپلماسی کشور را ندارند بجا بوده است.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • علي ارسالی در

  سلام
  يكي نيست به بچه بكه اصلا سن شما به حرفا قد ميدهد اصلا شما بوي باروت خشاب و خمپاره ديده اي ؟ برو فعلا يك مقدار تجربه كسب كن قطعا روزي به دردت مي خورد .

 • محمدانور ارسالی در

  مجلسی انقلابی ونمایندگان انقلابی مثل اینکه ترمزنداردترمزش بریده!!!؟؟

 • ارش ارسالی در

  با اب روی رفته چکار میکنید ایا باز میگردد؟

 • ناشناس ارسالی در

  تا انتخابات اتفاقات زیادی خواهد افتاد

 • ر ارسالی در

  بیاندازید بیرون برود پیش کدخدا

 • عباسی ارسالی در

  فکرکنم این صوت ضبط شده را درایام انتخابات و درایام مذاکرات وین مغرضانه منشتر کرده اند برای منفعت طلبی و ناکارآمدی دولت را نشان داده باشند دراختیار رسانه های معانعد قرارداده اند دولت آقای روحانی دربوئد امنیتی ازاول ضعیف عمل کرده ازنفوذیهای که در مذاکرات حضورداشتند شروع شده تاالان هم ادامه دارد .به خاطر آن اسرار میکنیم کشور نیازبه سازمان اطلاعات مستقل دارد باید سازمان اطلاعات بدون نفوذ داشته باشیم تا بتواند ماموریت خود را به خوبی انجام دهد بخدا قسم هشتاد درصد ازفساد و نفوذیهای دشمن خارجی صددرصد کم میشود نباید دولت در امور وزارت اطلاعات دخالت کند دخالتها باعث شده مثل آشناها ونهاوندیانها مشاییها جادوگروحیمها در دولت محترم سرکارباشند

 • ناشناس ارسالی در

  با تمام این همه حرف و حدیث ها بدون شک ظریف یکی از محبوب ترین چهره های ایران و جهان است ظریف بر خلاف نمایندهای مجلس ده ها ملیون طرفدار در ایران دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه