ارسال به دیگران پرینت

رکورد عجیب عمر السومه در بازی با تیمهای ایرانی

روزنامه الریاضیة در مطلبی به آمار و ارقام دیدارهای استقلال و الاهلی و همچنین گلزنی ها عمر السومة به تیم های ایرانی پرداخته است.

 "ورزش سه" ؛ از ساعت 00:45 بامداد فردا استقلال و الاهلی در حساس ترین دیدار گروه سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، در استادیوم الجوهرة شهر جده به مصاف هم می روند. برنده این دیدار را می توان تا حدود زیادی به عنوان تیم راه یافته به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا تلقی کرد.

 

رکورد 100 درصد گلزنی السومة

روزنامه الریاضیة نیز در مطلبی به آمار و ارقام این بازی پرداخته است. این روزنامه با اشاره به آمار خوب عمر السومة در برابر تیم های ایرانی نوشت: عمر السومة مهاجم سوری تیم فوتبال الاهلی، در جریان حضورش در برابر تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا 10 گل به ثمر رساند و یک پس گل نیز داد. السومة در 11 دیدار برابر تیم های ایرانی با پیراهن الاهلی شرکت کرد و سهم او در گلزنی ها در برابر نمایندگان ایران 100 درصد بود و او به تمام تیم های ایرانی که مقابلشان قرار گرفته، گل زده است و راه گلزنی به ایرانی ها را می داند.

 

این بازیکن 32 ساله امروز، در دیداری تیمش در لیگ قهرمانان آسیا از مرحله پنجم مرحله گروهی به مصاف استقلال ایران می رود، به دنبال تقویت رکورد گلزنی خود در برابر تیم های ایرانی و ارتقا رتبه تیم خود است. در صورت پیروزی در دو بازی بعدی مقابل استقلال ایران و الدحیل ، قطر که رقبای مستقیم الاهلی محسوب می شوند، این تیم در صدر گروه قرار می گیرد.

 

منبع: ورزش3
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه