ارسال به دیگران پرینت

جاسمیان در قطعه نام آوران به خاک سپرده شد| جاسمیان اولین کاپیتان پرسپولیس

جاسمیان در قطعه نام آوران به خاک سپرده شد. آرام گرفتن جاسمیان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا امروز اتفاق افتاد. مرحوم حمید جاسمیان که چند روزی بر اثر ابتلا به کرونا در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود، روز یک‌شنبه پس از وخامت حالش درگذشت و امروز در قطعه نام آوران آرام گرفت.

جاسمیان در قطعه نام آوران به خاک سپرده شد. آرام گرفتن جاسمیان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا امروز اتفاق افتاد. مرحوم حمید جاسمیان که چند روزی بر اثر ابتلا به کرونا در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود، روز یک‌شنبه پس از وخامت حالش درگذشت و امروز در قطعه نام آوران آرام گرفت. 

هانیه جاسمیان دختر مرحوم جاسمیان گفت: از صندوق حمایت از قهرمانان وپیشکسوتان که درزمان قید حیات پدرم و چه بعدازفوت ایشان در کنار پدرم بودند تشکر و قدرانی می کنم.

جاسمیان متولد ۱۳۱۵ در آبادان بود و ابتدا به عضویت شاهین درآمد و بعد از انحلال این تیم به پرسپولیس پیوست و سه سال با شماره ۵ پرسپولیس در پست دفاع آخر برای این تیم بازی کرد.

حمید جاسمیان بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال وپرسپولیس که به دلیل بیماری کرونا درگذشت، صبح امروز با حضور تعدادی از پیشکسوتان فوتبال از جمله علی پروین، فریدون ممبینی، محمد پنجعلی، سعید عزیزیان، نماینده صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و شماری از هواداران فوتبال در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

هانیه جاسمیان دختر مرحوم جاسمیان در این باره گفت: از همه دوستان، همدردی‌های پدر و بسیاری از عزیزان که در بیمارستان و مراسم تدفین شرکت کردند کمال تشکر را دارم.

وی ادامه داد: همچنین از صندوق حمایت از قهرمانان وپیشکسوتان که چه در زمان حیات پدر و چه بعد از فوت ایشان در کنار پدر بودند تشکر و قدرانی می‌کنم. مرحوم پدر همواره از محبت صندوق و مراسم تجلیلی که برایش گرفتند به نیکی یاد می‌کرد و می‌گفت روز تجلیل را هرگز فراموش نکرده به یاد خواهم داشت.

جاسمیان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا آرام گرفت

جاسمیان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا آرام گرفت

جاسمیان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا آرام گرفت

جاسمیان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا آرام گرفت

جاسمیان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا آرام گرفت

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه