ارسال به دیگران پرینت

مذاکرات وین | پافشاری «پرس تی وی» برای مقابله با تیم مذاکره کننده ایران

«پرس تی وی» این بار باوجود تاکید عباس عراقچی مبنی بر اینکه «توافق گام به گام» دیگر روی میز نیست و مذاکره هم اکنون بر سر «گام نهایی» است، همچنان از قول منبع خود می گوید «ایران رفع گام‌ در برابر گام تحریم‌ها را نخواهد پذیرفت». پرس تی وی و صداوسیما با انتشار چنین مطالبی که بعضا حتی مخاطب داخلی را نشانه رفته، سعی در طرح و القای این ادعا دارند که مذاکره کنندگان ایران و وزارت خارجه در حال عبور از خطوط تعیین شده هستند.

درحالیکه وزارت خارجه و مذاکره کنندگان بارها صداوسیما و پرس تی وی را اخلال گر در مذاکرات وین معرفی کرده و خواستار توقف انتشار اخبار جعلی درمورد گفتگوها شده، این شبکه همچنان به رویه سابق خود اصرار دارد.

پرس تی وی اما این بار باوجود تاکید عباس عراقچی مبنی بر اینکه «توافق گام به گام» دیگر روی میز نیست و مذاکره هم اکنون بر سر «گام نهایی» است، همچنان از قول منبع خود می گوید «ایران رفع گام‌ در برابر گام تحریم‌ها را نخواهد پذیرفت».

پرس تی وی و صداوسیما با انتشار چنین مطالبی که بعضا حتی مخاطب داخلی را نشانه رفته، سعی در طرح و القای این ادعا دارند که مذاکره کنندگان ایران و وزارت خارجه در حال عبور از خطوط تعیین شده هستند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه