خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

چگونه جنبش «me too» ستاره مطرح هالیوود را از صحنه خارج کرد؟ + ویدئو

هالیوود ریپورتر در گزارشی مفصل به اوضاع وخیم پرونده‌های قضایی کوین اسپیسی اشاره کرده است.

‍ چگونه جنبش «me too» ستاره مطرح هالیوود را از صحنه خارج کرد؟

هالیوود ریپورتر در گزارشی مفصل به اوضاع وخیم پرونده‌های قضایی کوین اسپیسی اشاره کرده است. در این مقاله علاوه بر پرونده‌های قدیمی آزار چندین بازیگر زیر ۱۸ سال در سرصحنه فیلمبرداری و اجراهای تئاتر، پرونده‌هایی از آزار و اذیت عوامل در سرصحنه سریال «خانه پوشالی» هم آمده که تنها در یک فقره از آنها یکی از دستیاران تولید این سریال، گفته بعد در حین انتقال اسپیسی به بیمارستان، اسپیسی با وجود جراحت، او را به شیوه نامناسبی لمس کرده. 

 پرونده آنتونی رپ بازیگر فیلم «استار ترک» که مدعی آزار جنسی توسط اسپیسی در سن 14 سالگی هست هم همچنان برقرار است. در لندن هم پرونده دیگری مجمتع بر 5 حمله و آزار جنسی علیه اسپیسی اقامه شده که در طی سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۳ روی داده‌اند که بسیاری به تئاتر معروف ویک، محلی که اسپیسی در کنار سم مندز اجراهایی افسانه‌ای از جمله ریچارد سوم را داشت، مرتبط می‌شوند.

در پرونده دیگری شاکی مدعی شده که در ۱۴ سالگی توسط اسپیسی مورد آزار و اذیت قرارگرفته.  نکته عجیب دیگر مرگ ۳ نفر از افراد مدعی آزار توسط اسپیسی در فاصله ده ماه در سال ۲۰۱۹ است

با این حجم از شکایات قضایی، حضور اسپیسی تنها به ویدیوهای آغاز سالش محدود می‌شود و هراتفاقی در آینده بیافتد، می‌توان با احتمال بالایی گفت که شانس بازگشت اسپیسی به سینما و تلویزیون تقریبا صفر شده است.

منبع : سهند ایرانمهر

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه