ارسال به دیگران پرینت

یکی از عاملان تیراندازی‌ در ماهشهر دستگیر شد

سرپرست فرمانداری ماهشهر در استان خوزستان گفت: یکی از عاملان تیراندازی به سمت ماموران نیروی انتظامی این شهرستان در یکی از مراسم برگزار شده، مجروح و دستگیر شد.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری ماهشهر فریدون بندری در این خصوص اظهار داشت: عصر روز پنج‌شنبه بر خلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا و شرایط خاص موجود در شهرستان، یک مراسم ختم و عزاداری در مرکز شهر برگزار شده بود. 

وی افزود: در این مراسم افرادی بنا بر یک رسم غلط، اقدام به تیراندازی کردند که مأموران انتظامی شهرستان پس از آگاهی از این موضوع، بلافاصله به محل اعزام شدند.

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: مأموران کلانتری ۱۱ این شهرستان با حضور در محل، افرادی نقاب‌زده را مشاهده کردند که در حال تیراندازی هوایی بودند. این افراد قانون‌شکن به محض مشاهده مأموران انتظامی اقدام به تیراندازی مستقیم به سوی آنها کردند که مأموران نیز ناچار به تیراندازی متقابل شدند.

وی با بیان اینکه یکی از عاملان تیراندازی‌ها مجروح و توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد افزود: عملکرد بسیار خوب و به موقع نیروی انتظامی و کلانتری در برخورد با عوامل برگزاری مراسم و تیراندازی‌های عصر پنج‌شنبه در این شهرستان، قابل تقدیر است.

بندری عنوان کرد: پیام‌های مکرر مردمی حاکی از اعلام رضایت عمومی از مداخله جدی کلانتری ۱۱ در جلوگیری و برخورد با عوامل برگزاری این مراسم و تیراندازی‌ها بوده است.

وی بیان کرد: نیروهای انتظامی، امنیتی و سیستم قضایی در برخورد با عوامل برگزاری مراسم در شرایط کرونایی و انجام هرگونه تیراندازی، بسیار جدی و مصمم هستند.

در حال حاضر هفت شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۱۵ شهرستان نارنجی و پنج شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه