ارسال به دیگران پرینت

اعترافات جدید میلادی حاتمی: «هرچه دیدید اجاره ای بود»

رسول کوهپایه زاده طی چند روز اخیر در مورد آخرین اوضاع موکلش اعلام کرد که هفته گذشته بازپرس با ملاقات او و میلاد حاتمی موافقت کرده است. کوهپایه زاده در ادامه گفت اتهامات وارده به موکلش در دو زمینه اخلاقی و مالی است و تحقیقات در مورد این پرونده ادامه دارد.

میلاد حاتمی

اسفند ماه سال ۱۳۹۹ بود که میلاد حاتمی به پلیس ایران تحویل داده شد. در زمان دستگیری، از میلاد حاتمی به عنوان یکی از سردسته‌های باندهای شرط‌بندی و کلاهبردار یاد شده است. البته دستگیری میلاد حاتمی توسط پلیس ترکیه مربوط به اوایل زمستان سال ۱۳۹۹ است.

میلاد حاتمی

میلاد حاتمی

میلاد حاتمی

او طی اعترافات خود اعلام کرد که تمام سایت‌ها متعلق به دو فردی به نام فرشید امیر شقاقی و پدرش سعدالله بوده است. این دو نفر خانه، ماشین و باقی وسائل لاکچری را برای مبلغان خود اجاره می‌کردند و در ماه فقط ۲۰ درصد از پول‌هایی که از مردم گرفته می‌شد را به حساب آن‌ها واریز می‌کردند و ۸۰ درصد پول‌ها مستقیما توسط فرشید امیر شقاقی برداشت می‌شده است. هر چند ماه یکبار برای آن که آدرس و محل اقامتشان لو نرود فرشید امیر شقاقی برایشان خانه و ماشین اجاره می‌کرده است. او می‌گوید: «من از خودم چیزی نداشتم و ندارم بلکه تمام آن‌هایی که می‌دیدید همه اجاره بود. نه تنها من بلکه همه کسانی که سایت شرط‌بندی دارند به همین شکل هستند.»

منبع: روز یاتو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه