ارسال به دیگران پرینت

انتخاب رشته دکتری تخصصی ۱۴۰۰تا پایان روز ۸ اردیبهشت ادامه دارد

انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰دانشگاه آزاد اسلامی از امروز سه شنبه ۳۱ فروردین آغاز و تا پایان روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ادامه دارد. داوطلبان لازم است با مراجعه به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و درصورت دایر بودن رشته/ گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد از طریق سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.

انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰دانشگاه آزاد اسلامی از سه شنبه ۳۱ فروردین آغاز و تا پایان روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۸۰ رشته/ محل را در دانشگاه آزاد انتخاب کنند.

داوطلبان لازم است با مراجعه به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و درصورت دایر بودن رشته/ گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد از طریق سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.

داوطلبان لازم است با کد شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش وکد ملی اقدام به ورود به سامانه کرده وپس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته/محل های مورد نظر خود به ترتیب اولویت اقدام کنند.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه