ارسال به دیگران پرینت

گاف استقلال خبرساز شد| آیا استقلال ضرر می کند؟

گاف استقلال خبرساز شد. آیا استقلال ضرر می کند؟ اشتباه باورنکردنی مسئولان استقلال در آسیا ؛ تیم فرهاد مجیدی اشتباه کرد. مسئولان استقلال لیست استقلال را با یک بازیکن کمتر بسته بودند.

بر اساس قوانین مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و با توجه به اینکه رقابت ها در شرایط خاص کرونایی برگزار می شود، هر تیم می تواند علاوه بر ۱۱ بازیکن اصلی ۱۰ بازیکن ذخیره در لیست خود داشته باشد تا با دست بازتری مربیان ۵ تعویض خود را انجام بدهند. این در حالی است که در مسابقات داخلی ایران و لیگ برتر هر تیم علاوه بر ۱۱ بازیکن اصلی، ۹ بازیکن تعویضی روی نیمکت خود دارد. از این رو مدیران باشگاه استقلال با تصور مسابقات داخلی تصور می کردند در لیگ قهرمانان آسیا نیز ۹ یار تعویضی دارند و به همین خاطر در بازی با الاهلی از یک سهمیه ذخیره های خود استفاده نکردند تا لیستشان جمعا با ۲۰ بازیکن بسته شود.

مدیران باشگاه استقلال با تصور مسابقات داخلی تصور می‌کردند در لیگ قهرمانان آسیا نیز ۹ یار تعویضی دارند و به همین خاطر در بازی با الاهلی از یک سهمیه ذخیره های خود استفاده نکردند.

بر این اساس دست فرهاد مجیدی مقابل نماینده عراق روی نیمکت بازتر بود و می توانست از ۱۰ بازیکن موجود روی نیمکت ۵ نفر را به عنوان تعویضی به زمین بفرستد.

اما مسئولان استقلال متوجه اشتباه خود شدند و برای بازی با الشرطه عراق لیست استقلال ۲۱ نفره شد.

در این شرایط همه ۲۰ بازیکنی که در لیست آبی ها مقابل الاهلی حضور داشتند در لیست جا گرفتند و سینا خادم پور نیز به عنوان یکی از ذخیره ها به لیست اضافه شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه