ارسال به دیگران پرینت

احمدی‌نژاد: ثروت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای ریشه کنی فقر کافیست| انتقاد احمدی نژاد از پنهان کاری مسئولان در اتخاذ تصمیمات کلان و انعقاد قراردادها

احمدی‌نژاد گفته است، ثروت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای ریشه کنی فقر کافیست. احمدی نژاد از پنهان کاری مسئولان در اتخاذ تصمیمات کلان و انعقاد قراردادها انتقاد کرد. به عقیده احمدی نژاد اگر ثروت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را بین مردم توزیع کنیم، هیچ فقیری باقی نخواهد ماند.

احمدی‌نژاد گفته است، ثروت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای ریشه کنی فقر کافیست. احمدی نژاد از پنهان کاری مسئولان در اتخاذ تصمیمات کلان و انعقاد قراردادها انتقاد کرد. به عقیده احمدی نژاد اگر ثروت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را بین مردم توزیع کنیم، هیچ فقیری باقی نخواهد ماند.

دکتر محمود احمدی‌نژاد در دیدار با جمعی از مردم استان سمنان که عصر روز یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد، پنهان‌کاری در اتّخاذ تصمیمات کلان و انعقاد قراردادها را نتیجه ارزش قائل نبودن برای مردم و حذف تدریجی آنان از عرصه تصمیم‌گیری برشمردند.

وی گفت: باید حکومت، دولت، مجلس و نهادها را به ملّت برگردانیم. ثروت نهادها سر به آسمان زده است در حالی که به این همه ثروت و شرکت نیازی ندارند و باید آنها را به مردم برگردانند.

به گفته احمدی نژاد، اگر ثروت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در بین مردم به طور مساوی توزیع شود، هیچ فقیری باقی نخواهد ماند و با استفاده از زمین، آب، استعداد، دانش و نیروی کار موجود هرکس می‌تواند روی پای خودش بایستد و زندگی خود را در بهترین شکل اداره کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه