خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

کمالوندی از بیمارستان کاشان مرخص شد| کمالوندی با آمبولانس به تهران منتقل شد

کمالوندی از بیمارستان کاشان مرخص شد. کمالوندی با آمبولانس به تهران منتقل شد. بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی که به دنبال حادثه‌ای در مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی‌ روشن (نطنز) در بیمارستان آیت‌الله یثربی کاشان بستری شده بود عصر دوشنبه ترخیص و با یک دستگاه آمبولانس به تهران منتقل شد.

مدیر درمان بیمارستان آیت‌الله یثربی کاشان با اعلام این مطلب گفت: حال عمومی کمالوندی هنگام انتقال به تهران خیلی خوب و علایم حیاتی وی نیز ثابت (استیبل) بود.

محمدرضا جمالی با اشاره به جراحی شکستگی مچ پا و ترمیم گونه سخنگوی سازمان انرژی اتمی افزود: وی برای دوران ریکاوری و گذراندن دوره نقاهت از طریق آمبولانس مجهز به آی سی یو (هر چند احتیاج به آی سی یو نداشتند و هشیار بودند و حالشون خوب بود) و ۲ پرستار با تجربه به تهران انتقال داده شد.

وی با تاکید بر اینکه سخنگوی سازمان انرژی اتمی هنگام انتقال به تهران علایم نگران‌کننده‌ای نداشت و حالش خوب بود خاطر نشان کرد: کمالوندی مرحله‌های اصلی درمان را در کاشان گذراند و اقدام‌های اولیه درمانی فوری نیز برایش انجام شده بود.

به گفته وی، کمالوندی نیاز به ریکاوری و استراحت در منزل دارد تا بقیه درمان را هم در تهران ادامه دهد.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی روز یکشنبه حین بازدید از مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن از ارتفاع چند متری سقوط کرده و دچار شکستگی‌های سطحی از ناحیه پا و سر شده است.

وی پس از بروز حادثه به بیمارستان‌ آیت‌الله یثربی کاشان منتقل شده و تحت مراقبت و درمان قرار گرفته است.

کمالوندی روز یکشنبه به منظور بررسی یک حادثه تروریستی هسته ای به نطنز رفته بود تا پیامدهای وقوع حادثه‌ در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی سازی را از نزدیک مشاهده کند.

به گفته وی، علت‌های حادثه در دست بررسی است و متعاقبا اطلاعات تکمیلی اعلام خواهد شد.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره این حادثه گفت: خوشبختانه این حادثه صدمات انسانی و آلودگی به دنبال نداشته و علل آن در دست بررسی است.

وی افزود: بامداد یکشنبه حادثه‌ای در بخشی از شبکه توزیع برق مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد که خوشبختانه صدمات انسانی و آلودگی به دنبال نداشته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه