ارسال به دیگران پرینت

آیا "کلاب‌هاوس" هک شده است؟ فاش شدن اطلاعات ۱.۳ میلیون کاربر "کلاب هاوس"

۱.۳ میآیا "کلاب‌هاوس" هک شده است؟ فاش شدن اطلاعات ۱.۳ میلیون کاربر "کلاب هاوس" به تازگی اتفاق افتاده است. جزئیات ماجرای هک کلاب‌هاوس را در مطلب زیر می توانید بخوانید. لیون کاربر «کلاب هاوس»

آیا "کلاب‌هاوس" هک شده است؟ فاش شدن اطلاعات ۱.۳ میلیون کاربر "کلاب هاوس" به تازگی اتفاق افتاده است. جزئیات ماجرای هک کلاب‌هاوس را در مطلب زیر می توانید بخوانید. 

براساس گزارشی جدید اطلاعات ۱.۳ میلیون کاربر «کلاب هاوس» فاش شده است.

فاش شدن اطلاعات کاربران کلاب هاوس، جدیدترین خبر در حوزه افشای اطلاعات کاربران شبکه‌های اجتماعی در روزهای اخیر است. سه شنبه هفته گذشته اطلاعات خصوصی بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر لینکدین برای فروش در فضا آنلاین عرضه شد. قبل از آن نیز نام کامل، آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات حساس ۵۳۳ میلیون کاربر فیس بوک فاش شده بود.

نویسنده برنامه اندروید کلاب‌هاوس در پی انتشار این خبر گفت: اطلاعاتی که از کاربران کلاب‌هاوس منتشر شد اطلاعات عمومی پروفایل‌ها می‌باشد. حتی شماره موبایل افراد یا آی‌دی دیوایس کاربر در این دیتابیس نیست. صرفا اطلاعاتی است که از وب‌سرویس کلاب‌هاوس نیز قابل استخراج است.

اطلاعات شخصی ۱.۳ میلیون کاربر شبکه اجتماعی «کلاب هاوس» از طریق یک انجمن هکری در فضای آنلاین منتشر شده است.

اطلاعات فاش شده شامل نام کاربر، نام پروفایل و اطلاعات دیگر است. البته کلاب هاوس نسبت به درخواست اظهار نظر این رسانه پاسخی نداده است. طبق گزارش «سایبرنیوز» اطلاعات فاش شده کاربران را در معرض حملات فیشینگ یا سرقت هویت قرار می‌دهد.

شبکه اجتماعی کلاب هاوس که فقط از طریق دعوتنامه می‌توان در آن فعالیت کرد، در مارس ۲۰۲۰ میلادی افتتاح شد. این اپ چت صوتی به کاربران اجازه می‌دهد در گفتگوها یا اتاق‌هایی با موضوعات مختلف عضو شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه