خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

هشدار جدی کادرفنی پرسپولیس به حامد لک| کارت‌های زرد بی مورد حامد لک صدای گل محمدی را درآورد!

یحیی گل محمدی و کادرفنی پرسپولیس به حامد لک هشدار دادند. کارت‌های زرد بی مورد حامد لک صدای گل محمدی را درآورد! هشدار کادرفنی پرسپولیس به حامد لک برای عدم دریافت کارت زرد های بی مورد خبرساز شده است.

یحیی گل محمدی و کادرفنی پرسپولیس به حامد لک هشدار دادند. کارت‌های زرد بی مورد حامد لک صدای گل محمدی را درآورد! هشدار کادرفنی پرسپولیس به حامد لک برای عدم دریافت کارت زرد های بی مورد خبرساز شده است.

در جریان بازی اخیر پرسپولیس در برابر نساجی، در صحنه ای عجیب داور این دیدار در حالی حامد لک را با کارت زرد جریمه کرد که در آن لحظه توپ در نیمه زمین نساجی در جریان بود! حامد لک که در این دیدار پنجمین کارت زرد این فصل خود در پرسپولیس را دریافت کرد پس از بازی با تذکری از سوی کادرفنی روبرو شد.

حامد لک گلر تیم پرسپولیس در دیدار این هفته سرخپوشان با نساجی یک کارت زرد بی مورد دریافت کرد و کادرفنی پرسپولیس به او اخطار داده اند که این اتفاق دیگر نیفتد.

کادرفنی به دروازه بان اول پرسپولیس تذکر دادند دریافت کارت های زرد بی مورد می تواند در بازی های آینده او و پرسپولیس را با دردسرهایی روبرو کند و او به عنوان یک بازیکن باتجربه باید مراقب باشد تا از این جهت لطمه ای به تیم و خودش وارد نکند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه