ارسال به دیگران پرینت

کاریکاتور جنجالی علیه ظریف و صالحی

انتشار کاریکاتوری علیه ظریف و صالحی در خبرگزاری تسنیم خبرساز شد و بازتاب وسیعی در شبکه‌های اجتماعی داشته است. منتقدان این کاریکاتور را "توهین آمیز" ارزیابی کرده‌اند.

کاریکاتور جنجالی علیه ظریف و صالحی

انتشار کاریکاتوری علیه ظریف و صالحی در خبرگزاری تسنیم خبرساز شد و بازتاب وسیعی در شبکه‌های اجتماعی داشته است. منتقدان این کاریکاتور را "توهین آمیز" ارزیابی کرده‌اند.

علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در توئیتی نوشت: «حافظه ما نه اینچنین جنگ و تحریم ظالمانه ای را از خصم به یاد دارد و نه اینچنین کینه توزی و نفرت پراکنی را نسبت به سربازان وطن و رزمندگان خط مقدم. مبتلاییم به روزگاری که از پنجره تیر می بارد و از خانه خنجر.»

محمد علی ابطحی فعال سیاسی اصلاح طلب هم در این رابطه نوشت: "این کاریکاتور خبرگزاری رسمی تسنیم در روزهایی است که مذاکره در حال اجراست. دردناکه!"

فردی نوشته است: "تسنیم این کاریکاتور توهین‌آمیز را درباره نمایندگان ایران در مذاکرات برجام کشیده که چیزی کم از هتاکی مجاهدین روبروی هتل محل مذاکرات ندارد..جناح متولی تسنیم زمانیکه سعید جلیلی چندین سال زمان و پول مملکت را در ازای تحریم‌های مکرر و رفتن ذیل فصل٧ هدر داد هم برایش کاریکاتور میکشید؟

 

منبع : فرارو

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  واقعیت را نشون داده کل هسته ای مملکت دادن به باد برا یه آب نبات که اونم هنوز تو دست بایدنه

 • Yeki ارسالی در

  چی شده حالا مگه خب به دو نفر توهین شده ، ۸سال اصلاح طلبها با وعده ۱۰۰ روزه و وعده سیب و گلابی و ارتقا پاسپورت ایرانی و ...سوار گرده مردم شدند و به شعور۸۰ میلیون ایرانی توهین شد چرا کسی صداش در نیومد

 • ناشناس ارسالی در

  ظریف مشکوکه

 • ح ارسالی در

  چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

 • ناشناس ارسالی در

  کشورو با کمتر از یک ابنبات فروختند

 • ناشناس ارسالی در

  باباجان بزارید باب انتقاد از مسئولین حداقل به صورت طنز ویا کاریکاتور باز بشه.یاد مرحوم گل آقا(صابری ) ومرحوم حبیبی بخیر.

 • ناشناس ارسالی در

  بجای قدر دانی از زحمات این عزیزان حامیان اسرائیل وسعودی کاریکاتوری که باید وصف حال خودشان باشد بجای خود ظریف وصالحی را گذاشته اند

 • ناشناس ارسالی در

  در کشور ما مانده تبعیض بیداد میکنه یک عمل یکسان از دو نفر اثار و برخورد متفاوتی دارد ماند چه کسی ان کار را انجام دهد اگر از جناح حاکم باشه خوبه و اگر نباشه کفر مطلق است

 • فرشاد ارسالی در

  میشه بگید کجای آمریکا قابل اعتماد هست که دوباره بدون امتیاز دادن آمریکا رفتین نشستن سر میز مذاکره؟ آمریکا برای ایرانی جماعت ارزش قائل نیست، اگر نه سر موضوعات پیش پا افتاده مثل هسته ای این همه سال با ما بازی نمی کرد در حالی که اسراییل بمب اتم داره و ترکیه و عربستان هم کلی برنامه توسعه یافته هسته ای....بعدش هم می خوان گیر بدن توان دفاعی ما و حضور ما در سرزمین های خودمون....روحانی چرا اینقدر عجله می کنه؟؟؟ اگر دوباره از ما امتیاز نگرفتن این خط و این هم نشون

 • علی اصغر قاسم پور ارسالی در

  تولید تندروی، خشونت، بدزبانی، نفرت پراکنی، افراطی گری و تعصب، فرقه و قومیت گرایی، سطحی نگری، تنش، واپسگرایی، فقر و عقب ماندگی بهتره و یا میانه روی، تعقل، تعامل، علم، صلح، مهرورزی، انسانیت، فناوری، پیشرفت، عزت، آرامش، تمدن و تجدد، مدرنیت و رفاه؟ مسلما" تولید گروه دوم.
  یکی درد و یکی درمان پسندد/ یکی وصل و یکی هجران پسندد/ من از درمان و درد و وصل هجران/ پسندم آنچه را جانان پسندد!!! حکایت تلخی است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه