ارسال به دیگران پرینت

با دستور رئیس جمهور؛ 60 میلیون نفر "کمک معیشتی" می گیرند| واریز "کمک معیشتی" برای 60 میلیون نفر در آستانه ماه مبارک رمضان

با دستور رئیس جمهور؛ 60 میلیون نفر "کمک معیشتی" می گیرند. واریز "کمک معیشتی" برای 60 میلیون نفر در آستانه ماه مبارک رمضان است. "کمک معیشتی" جدید ویژه ماه رمضان، برای ۶۰ میلیون نفر به زودی واریز خواهد شد.

با دستور رئیس جمهور؛ 60 میلیون نفر "کمک معیشتی" می گیرند. واریز "کمک معیشتی" برای 60 میلیون نفر در آستانه ماه مبارک رمضان است. "کمک معیشتی" جدید ویژه ماه رمضان، برای ۶۰ میلیون نفر به زودی واریز خواهد شد.

رئیس جمهور در دستوری به نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار واریز یک نوبت کمک معیشتی جدید در آستاه ماه رمضان شد. لازم به ذکر است، کمک معیشتی به حساب یارانه، 60  میلیون نفر واریز میشود.

بر اساس مصوبات مجلس شورای اسلامی و ستاد ملی مبارزه با کرونا به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی هر نفر ماهیانه 120 هزار تومان پرداخت شود. به سایر افراد با دارا بودن مشخصات زیر ماهیانه 100 هزار تومان پرداخت خواهد شد.

افرادی که هیچ یک از اعضای خانواده آنها حقوق دریافت نمی‌کنند، افرادی که هیچ یک از اعضای خانواده آنها بیمه پرداز نباشند، افرادی که اعضای خانوارشان طبق شاخص های بانکی از درآمد حداقلی برخوردار باشند و افرادی که در گروه یارانه معیشت بگیر باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه